• Wszystkie ofertyRzeszówMarketingeCommerceSpecjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży
    Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży
    Marketing
    Zaufane.pl Sp. z o.o.

    Rzeszów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Sales
    sprzedaż

    Mile widziane

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Zaufane.pl oferuje najbardziej zaawansowane i efektywne narzędzie do pozyskiwania opinii. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 5 lat. Współpracują z nami największe sklepy internetowe w Polsce. Jako firma stale się rozwijamy i potrzebujemy do tego kreatywnych i zaangażowanych ludzi, ponieważ to właśnie w naszych Pracownikach drzemie największy potencjał i wartość naszej firmy.

    Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy Ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie sprzedaży, którzy w kontakcie z klientem biznesowym czują się jak ryba w wodzie :)

    Lubisz sprzedawać?

    Masz determinację do osiągania celów?

    Jesteś pozytywnie nastawiony do życia i ludzi?

    Jeśli odpowiedział_ś 3 x TAK - czekamy właśnie na Ciebie!

    Zakres obowiązków:

    ● Kontakt mailowy, telefoniczny i bezpośredni z potencjalnymi Klientami Zaufane.pl,

    ● Aktywny prospecting, poszukiwanie szans sprzedaży (cold calle, cold maile),

    ● Udział w eventach branży eCommerce,

    ● Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i usługi Zaufane.pl,

    ● Współpraca z partnerami Zaufane.pl w zakresie rozliczeń prowizji partnerskich, weryfikacja statusów lead'ów przekazanych do Partnerów,

    ● Proponowanie usług Partnerów klientom Zaufane.pl (generowanie lead'ów dla Partnerów),

    Wymagania:

    Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży do Klientów biznesowych,

    Doświadczenie w zakresie aktywnych działań prospectingowych (cold calling, cold mailing)

    ● Sprzedaż usług w branży eCommerce lub marketingu internetowego będzie dodatkowym atutem,

    ● Determinacja w osiąganiu celu,

    ● Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

    ● Kreatywność w codziennym działaniu,

    ● Pozytywne nastawienie,

    ● Chęć nauki i podnoszenia swoich kompetencji,

    Oferujemy:

    ● Stabilne zatrudnienie w oparciu o najwygodniejszą dla Ciebie formę zatrudnienia: umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie

    Pensja podstawowa (4800 - 6500 zł brutto) + premie miesięczne + premie kwartalne

    ● Narzędzia pracy: laptop i telefon służbowy

    ● Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu (po okresie próbnym)

    ● Dofinansowanie do pakietu medycznego i karty sportowej Medicover

    ● Możliwość uczestnictwa w ubezpieczeniu grupowym

    Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: startujemy w godzinach 7-9

    ● Spotkania integracyjne (najbliższa impreza firmowa we wrześniu :) )

    ● Bibliotekę firmową,

    ● Dołączysz do kameralnego Zespołu (nie tylko razem pracujemy, ale przede wszystkim bardzo lubimy się i wspieramy także w życiu prywatnym :))

    ● Wsparcie Zespołu i Przełożonego,

    Etapy rekrutacji:

    1) Krótka rozmowa telefoniczna z Przełożonym.

    2) Spotkanie z Managerem działu Sprzedaży i Managerem działu Partnership.

    3) Zadanie do wykonania - scenka telefoniczna po wcześniejszym przesłaniu materiałów.

    4) Przedstawienie warunków współpracy - spotkanie z Przełożonym i Prezesem Zarządu.

    Do zobaczenia! :)

    1 242 - 1 682 USD

    Dowolna