return to list

🤓 Senior Account Executive PR

Undisclosed salary

🌍 24/7Communication | Świętojerska 5/7 / zdalnie, Warszawa

🖥 http://www.247.com.pl

#PR, #Komunikacja

Jesteśmy 24/7Communication. Od 20 lat stale się rozwijamy. Właśnie witamy na pokładzie nowych Klientów. Dołącz do nas – razem zrealizujemy skuteczne, ciekawe kampanie PR na miarę współczesnych czasów. Pracuj z nami dla liderów rynku. Wiele się nauczysz i będziesz się przy tym dobrze bawić.

DLACZEGO 24/7TEAM?

Nasz zespół i innowacyjne myślenie
– to dwie rzeczy, które wyróżniają nas na rynku. Jesteśmy czołową agencją PR w Polsce. Realizujemy nowoczesne kampanie, jesteśmy skuteczni i dumni z tego, co robimy, jak pracujemy i jakie osiągamy rezultaty.

W 24/7Communication:


Chcesz zobaczyć jak pracujemy? Zajrzyj do nas: instagram.com/247communication

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ/A?


KOGO SZUKAMY?


Jeżeli preferujesz komunikację produktową i lifestylową skierowaną do konsumentów / branże FMCG/Real Estate/Bankowość, aplikuj na stanowisko SAE/productPR.

Jeżeli pasjonuje Cię komunikacja korporacyjna i świetnie poruszasz się we współpracy z mediami biznesowymi / branże Energy/Industry/FMCG, aplikuj na stanowisko SAE/corporatePR.

Jeżeli masz ciekawe portfolio zrealizowanych projektów w obszarze komunikacji i chcesz sprawdzić swoje kompetencje na nowym polu, w pracy dla Klientów z dotąd nieznanych Ci branż – tym bardziej aplikuj, czekamy już dziś na Twoje CV!