return to list

馃 Traffic Manager

Undisclosed salary

馃實 HOLO Sp. J. | ALEJA WILANOWSKA, Warszawa

馃枼 http://www.holo.com.pl

#koordynator, #trafficcoordinator, #trafficmanager

Jeste艣my niezale偶n膮 agencj膮 marketingow膮, kt贸ra dzia艂a na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy si臋 w event marketingu, produkcji materia艂贸w POS na rynek Polski i EEC, projektowaniu graficznym oraz digitalu, posiadamy w艂asne studio 3D. W agencji pracuje 30 specjalist贸w, kt贸rzy szczeg贸lny nacisk k艂ad膮 na innowacyjne rozwi膮zania i najwy偶sz膮 jako艣膰 艣wiadczonych us艂ug. Rozwijamy si臋 w kierunku agencji full-service, kt贸ra dostarcza kompleksowe rozwi膮zania dla obecnych i przysz艂ych Klient贸w. W portfolio mamy projekty o zasi臋gu lokalnym i mi臋dzynarodowym, zrealizowane dla takich Klient贸w jak: Bacardi-Martini, Brown-Forman, DOZ S.A., Panattoni Europe, Coca-Cola, Amica SA, TCL, Mobil 1, Mercedes-Benz Polska etc.

Je偶eli pragniesz rozwija膰 si臋 przy projektach 艣wiatowych marek, do tego nie boisz si臋 wyzwa艅, dynamicznej pracy, to do艂膮cz do naszego zespo艂u.

Opis stanowiska:

Oczekujemy:

Oferujemy:

馃檵 Nasz Team

Zbudowali艣my silny zesp贸艂 specjalist贸w z obszaru koncept贸w strategicznych i kreacji, event marketingu oraz digitalu. Innowacyjno艣膰 naszych rozwi膮za艅 to mieszanka eksperckiej wiedzy i nieszablonowych osobowo艣ci naszego teamu.

Zobacz co na Ciebie czeka鈥

Do艂膮cz do nas!

Wy艣lij CV za po艣rednictwem Rocket Jobs lub mailowo na adres rekrutacja@holo.com.pl, w tytule maila wpisz TM_2021.

Informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 tylko z wybranymi Kandydatami.