return to list

🤓 Scrum Master

11 000 - 13 000 PLN brutto

🌍 JCommerce | Wołoska 7, Warszawa

🖥 http://www.kariera.jcommerce.pl

#Warszawa, #ScrumMaster, #Scrum

Scrum Master

Stawka:
do 120 PLN/h (B2B)
do 13 000 PLN brutto (UoP)

Opis projektu:
Wspólnie z klientem startujemy z projektem mobilnej aplikacji bankowej dla Bliskiego Wschodu. Aplikacja będzie działać jako niezależny, w pełni mobilny bank, pozwalający na płatności zbliżeniowe w sklepach i restauracjach, a także w Internecie. Ze względu na sytuację polityczną regionu, nie istnieją w nim klasyczne banki wydające karty płatnicze, a lokalna społeczność jest wbrew pozorom dobrze zinformatyzowana. Duża część mieszkańców posiada nowoczesne smartfony, którymi nie może płacić za usługi typu Netflix czy Spotify. Tworzona aplikacja ma zapełnić tę lukę na rynku.

W skład zespołów wchodzą specjaliści od backendu, frontendu, devopsi, developerzy mobile i testerzy. Metoda pracy w projekcie jest w pełni scrumowa, a do Twoich zadań należeć będzie zarządzanie procesem, wyznaczanie ram oraz usuwanie przeszkód w organizacji.

Klient:
Niemiecki lider usług konsultingu IT, oferujący innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfrowych transformacji, tworzenia oprogramowania oraz zarządzania cyklem życia produktu.

Must have:


Nice to have:


Jak zadbamy o Twój rozwój?


Na pewno spodobają Ci się też: