• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMOperations Manager
    Operations Manager
    new
    PM
    Klient Rocket Jobs

    Warszawa
    3 630 - 4 409 USDNetto miesięcznie - B2B
    3 630 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office Excel

    Google Workspace

    Miro

    Notion

    trello

    Mile widziane

    Agile

    Scrum

    Opis stanowiska

    Kogo szukamy?

    Poszukujemy osoby na stanowisko Operations Manager, która dołączy do naszego Teamu, wspierając kadrę zarządzającą w planowaniu działań.

    Zależy nam na osobie o bogatym doświadczeniu w zarządzaniu projektami, usprawnianiu współpracy międzydziałowej oraz opiekowaniu komunikacji wewnętrznej.

    Twój zakres obowiązków:

    • Analiza istniejących procesów operacyjnych w firmie oraz identyfikacja obszarów wymagających usprawnienia i optymalizacji;
    • Nadzór nad postępami projektów strategicznych;
    • Raportowanie regularnych aktualizacji dotyczących postępów projektów do Zarządu;
    • Prowadzenie cyklicznych spotkań z Managerami wszystkich działów firmy w celu doskonalenia procesów, wdrażania zmian oraz monitorowania efektywności wdrażanych rozwiązań;
    • Aktualizowanie dokumentacji firmy;
    • Szkolenie i wspieranie zespołów w zakresie doskonalenia procesów.

    Nasze wymagania

    • Min. 3-letnie, praktyczne doświadczenie w koordynacji procesów biznesowych, w szczególności w bezpośredniej współpracy z Zarządem;
    • Mile widziana znajomość metodologii zarządzania projektami - np.: Agile, Scrum;
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz pracy w zespole;
    • Bardzo silne umiejętności organizatorskie (uporządkowanie, skrupulatność), zarządzanie dokumentacją projektową oraz dbałości o poufność informacji;
    • Entuzjazm i zdolność do samodzielnej organizacji pracy;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1;
    • Wykształcenie wyższe;
    • Znajomość narzędzi projektowych, m.in. Trello, Miro, Notion, Excel, Google Workspace.

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy hybrydowej (2-3 dni z biura w Warszawie);
    • 14 000 - 17 000 PLN netto + VAT na B2B lub do 14000 PLN brutto na Umowę o Pracę;
    • Pakiet medyczny w Luxmed;
    • Dofinansowanie do Multisport;
    • Wewnętrzne zajęcia jogi oraz mindfulness;
    • Zajęcia z języka angielskiego (w godzinach pracy;
    • Regularne spotkania integracyjne, m.in. wspólne śniadania, imprezy;
    • Szkolenia w ramach budżetu działowego.
    3 630 - 4 409 USD

    B2B

    3 630 USD