return to list

🤓 Account Executive (Nowe Technologie)

3 300 - 4 200 PLN netto

🌍 Monday - agencja komunikacji | Górskiego 9, Warszawa

🖥 http://www.mondaypr.pl

#B2B, #pr, #technologie

                                                                 Monday Public Relations Sp. z o.o. Sp.k.

Szukamy osoby, która świetnie porusza się w tematyce nowych technologii oraz biznesu – śledzi trendy i jest na bieżąco z branżowymi nowinkami. Jej głównym zadaniem będzie realizacja projektów dla marki Dell Technologies.

Jeśli widzisz rozwiązania, a nie problemy, lubisz i potrafisz ciekawie pisać, myślisz analitycznie to właśnie Ciebie szukamy!

Znajomość mediów społecznościowych i zagadnień z obszaru online/digital marketingu, a także poczucie humoru i otwarty umysł, będą dla nas dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Wymagane dokumenty:

CV + klauzula*

W tytule maila prosimy wpisywać "Junior Account / Account Executive (Nowe Technologie)".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grupę Monday PR, w szczególności przez Monday PR Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.