return to list

馃 E-commerce Manager

Undisclosed salary

馃實 PHU Jubiler | Poleczki 13, Warszawa

馃枼 http://www.swiss.com.pl

#ecommerce

Pasja, zaanga偶owanie i rado艣膰 tworzenia! Te cechy najlepiej opisuj膮 zesp贸艂 ludzi, kt贸rzy pe艂ni zapa艂u i pozytywnej energii s膮 cz臋艣ci膮 firmy PHU JUBILER dzia艂aj膮cej na rynku polskim od ponad 50 lat.

PHU Jubiler jest w艂a艣cicielem ponad 100 butik贸w SWISS zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce i znanych na naszym rynku ju偶 od 20 lat. Codziennie dbamy o to, by nasza oferta by艂a dopasowana do nieustannie zmieniaj膮cych si臋 potrzeb naszych klient贸w, poprzez rozwijanie i nawi膮zywanie wsp贸艂pracy ze 艣wiatowymi markami z bran偶y zegarkowej i modowej.

Doskonale wiemy, 偶e firma to przede wszystkim ludzie. Jeste艣my dumni z naszych pracownik贸w i tego, jak wiele uda艂o nam si臋 wsp贸lnie osi膮gn膮膰. Wierzymy, 偶e kariera i rozw贸j nie musz膮 by膰 marketingowym has艂em 鈥 wiemy, 偶e ludzie to najlepszy kapita艂.

Obecnie do naszego zespo艂u poszukujemy pracownika na stanowisko:

E-COMMERCE MANAGER
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

脴  Pe艂ny etat - Umowa o Prac臋 lub B2B
脴  Narz臋dzia niezb臋dne do realizacji zada艅
脴  Prac臋 w firmie maj膮cej pozycj臋 lidera w swojej bran偶y
脴  Du偶e mo偶liwo艣ci rozwoju. Mamy mn贸stwo nieszablonowych pomys艂贸w do zrealizowania, ci膮gle uczymy si臋 czego艣 nowego. Z pewno艣ci膮 wyci膮gniesz mn贸stwo cennych do艣wiadcze艅 na przysz艂o艣膰
脴  Brak nudy i rutyny, SWISS to dynamiczna marka, a my jeste艣my otwarci na nowe kreatywne rozwi膮zania
脴  Prac臋 w inspiruj膮cym, m艂odym zespole
脴  Elastyczno艣膰. Poza zasadami kultury nie istniej膮 偶adne regulaminy czy dress cody, kt贸rych trzeba przestrzega膰. Cenimy pasj臋 i zaanga偶owanie!
脴  Pyszn膮 kaw臋 z ekspresu i bezp艂atny parking pod firm膮

Zadania:

脴  Efektywne zarz膮dzanie rozwojem i ci膮g艂ym udoskonalaniem kana艂u sprzeda偶y on-line
脴  Odpowiedzialno艣膰 za funkcjonowanie platformy zakupowej i jej zawarto艣ci, optymalizacja proces贸w sprzeda偶y
脴  Wsp贸艂udzia艂 w rozwoju funkcjonalno艣ci strony
脴  Budowanie d艂ugotrwa艂ych relacji, pozyskiwanie potencjalnych Reklamodawc贸w i Klient贸w
脴  Obserwacja trend贸w rynkowych w obszarze e-commerce i wdra偶anie nowych rozwi膮za艅 s艂u偶膮cych poprawie osi膮ganych wynik贸w
脴  Wyznaczanie cel贸w ilo艣ciowych i jako艣ciowych dla zespo艂u wraz z ocen膮 wykonania
脴  Bie偶膮ce raportowanie wynik贸w

 Oczekujemy:

脴  Wykszta艂cenia kierunkowego lub do艣wiadczenia w us艂ugach e-marketingowych
脴  Umiej臋tno艣ci analitycznych i pracy zespo艂owej
脴  Mile widziane umiej臋tno艣ci sprzeda偶owe i negocjacyjne
脴  Do艣wiadczenia w tworzeniu strategii e-commerce oraz w zarz膮dzaniu zespo艂em
脴  Bieg艂o艣ci w obs艂udze Google Analytics, Google Ads, Trade Watch , Platformy Allegro oraz Amazon
脴  Dobrej organizacji pracy, trafnego prognozowania oraz sprawnego zarz膮dzania swoim czasem pracy
脴  Znajomo艣ci mechanizm贸w SEO/SEM
脴  Pasji oraz determinacji w osi膮ganiu ambitnych cel贸w