return to list

🤓 Koordynator Projektów

4 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 S&P Partners | Przyczółkowa 328, Warszawa

🖥 https://sppartners.pl/homepage.html

#marketing, #socialmedia, #koordynator

S&P Partners Sp. z o.o. Sp. k.

Jesteśmy agencją marketingową zajmująca się kompleksową obsługą programów
edukacyjnych oraz eventów: stacjonarnych i on-line (webinaria, streamingi na żywo).
Tworzymy kampanie promocyjne, bazując na innowacyjnych narzędziach technologicznych i
wykorzystując atrakcyjne kanały komunikacji. Nie boimy się wyzwań i działań
nieszablonowych, dlatego do Naszego Zespołu poszukujemy kreatywnych ludzi z pasją w
działaniu!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator projektu

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteś osobą komunikatywną i stawiasz na rozwój osobisty,?
Masz w sobie nieograniczony zapał i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?
Chcesz koordynować ciekawe projekty i rozwijać się w agencji marketingowej?