• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingJunior Affiliate Manager
    Junior Affiliate Manager
    Marketing
    Adtogame

    Adtogame

    Poznań
    1 116 - 2 077 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 038 - 1 818 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    Microsoft Office Excel

    Mile widziane

    sprzedaż

    marketing manager

    skuteczna komunikacja

    doświadczenie

    Opis stanowiska

    Jesteśmy młodym zespołem entuzjastów, którzy nieustannie sięgają po więcej, doskonale wykorzystując marketing afiliacyjny. Dobrze zaplanowany biznes połączony z miłością do gier czyni nas liderami w tej branży.

    Jakiej osoby szukamy?

    Przede wszystkim kogoś, kto będzie chciał związać się z naszą firmą na dłużej.

    Jeśli posiadasz pasję do gier wideo, znasz dobrze język angielski oraz potrafisz budować trwałe relację z klientami, to szukamy właśnie Ciebie!

    Jakie będą Twoje przyszłe obowiązki:

    • aktywne poszukiwanie nowych partnerów, negocjowanie współpracy,
    • utrzymywanie relacji i dbanie o dobre stosunki z klientami,
    • konfigurowanie i zarządzanie ofertami, w tym monitorowanie, analizowanie i optymalizacja kampanii,
    • raportowanie wyników sprzedażowych,
    • udzielanie wsparcia, odpowiadanie na zapytania partnerów i rozwiązywanie zagadnień związanych z programami partnerskimi,
    • poszukiwanie nowych sposobów promocji.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B2) - ponieważ współpracujemy z firmami z całego świata,
    • umiejętności korzystania z Microsoft Excel - gdyż do naszej pracy wykorzystujemy na co dzień arkusz kalkulacyjny,
    • odpowiedzialności - z uwagi na to, że nasze działania mają duży wpływ na kształt kampanii reklamowej naszych klientów,
    • dobra ogranizacja pracy - często musimy samodzielnie rozplanować nasz plan pracy.

    Co chcemy Ci zaoferować:

    • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb,
    • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na działanie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Możliwość skorzystania z karty Multisport i pakietu medycznego Lux-Med,
    • Wsparcie na swojej drodze zawodowej w Adtogame.

    Jeśli czujesz, że odnajdziesz się u Nas i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij Nam swoje CV.

    1 116 - 2 077 USD

    Umowa zlecenia

    1 038 - 1 818 USD

    B2B