• Wszystkie ofertyLublinMarketingPerformance (SEM)Performance Specialist (Meta Ads + Google Ads)
    Performance Specialist (Meta Ads + Google Ads)
    new
    Marketing
    Adtrip

    Adtrip

    2 334 - 3 371 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Meta Ads

    Google Ads

    Google Analytics

    Paid Social

    SEM

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy osoby na stanowisko Paid Social & SEM Specialist.

    Kim jesteśmy i co robimy?

    Adtrip to agencja performance zajmująca się obsługą Meta, Google, TikTok & Pinterest Ads. Głównie współpracujemy z klientami z branży eCommerce, zapewniając im profesjonalne wsparcie w kampaniach reklamowych, email marketingu i tworzeniu angażujących video UGC.

    W ramach pracy na tym stanowisku będziesz:

    • Tworzyć, optymalizować i monitorować kampanie reklamowe głównie na platformach Meta i Google Ads, ale też na TikToku, Pinterest czy LinkedIn
    • Bezpośrednio odpowiedzialny za komunikację z Twoimi klientami (od onboardingu klienta przez ustalenia działań, strategie, pomysły, regularne spotkania w Google Meets i raportowanie wyników)
    • Analizować wyniki kampanii i proponować rekomendacje mające na celu ich optymalizację
    • Współpracować z działem kreatywnym (graficy, montażyści, copywriterzy) oraz działem technicznym
    • Samodzielnie organizować i planować swój czas pracy, zarządzając priorytetami i zadaniami
    • Badać potrzeby obecnych klientów i dosprzedawać usługi, które mogą pomóc w skalowaniu ich działalności (nie wymagamy umiejętności sprzedaży, choć jeżeli potrafisz to robić, to plus dla Ciebie!)

    Nasze wymagania:

    • Znajomość i biegłość w obsłudze Meta i Google Ads
    • Umiejętność prowadzenia kontaktu z klientem, budowania relacji oraz profesjonalnej komunikacji
    • Doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii dla sklepów eCommerce B2C
    • Umiejętność delegowania zadań dla Copywriterów, Grafików i Developerów
    • Podstawowa wiedza techniczna i analityczna (GTM, GA4, CMS, cAPI, consent mode)
    • Samodzielność i umiejętność organizacji własnego czasu pracy
    • Posiadanie własnej firmy (Kontrakt B2B)

    Co oferujemy:

    • Wynagrodzenie od 9 000 do 12 000 zł netto
    • Atrakcyjny system premiowy - doceniamy zaangażowanie, dlatego możesz liczyć na dodatkowe wynagrodzenie za wysokie wyniki i nie tylko
    • Pracę w 100% zdalną, z możliwością elastycznego zarządzania swoim czasem
    • Wsparcie świetnych specjalistów (dosłownie każdy w zespole chętnie Ci pomoże, jeżeli będziesz czegoś potrzebować :) )
    • Wyjazdy integracyjne
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
    • Kontrakt B2B

    W pierwszych 3 miesiącach proponujemy współpracę na stawce godzinowej w niepełnym wymiarze godzin.

    Zainteresowany/a? Wypełnij formularz, a my odpowiemy na wybrane zgłoszenia. Powodzenia! :)

    2 334 - 3 371 USD

    B2B