• Wszystkie ofertyPłońskInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeMajster Robót Bitumicznych S7
    Majster Robót Bitumicznych S7
    Inżynieria
    Aldesa Polska

    Płońsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    BHP
    roboty bitumiczne
    prawo jazdy kat. B
    zarządzanie zespołem
    zarządzanie brygadami

    Opis stanowiska

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

    Aktualnie na projekt budowy drogi S7 Płońsk - poszukujemy Majstra Robót Bitumicznych

    Majster Robót WMB - S7

    Oczekiwania:

    • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku majstra robót bitumicznych
    • wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa drogowego min. średnie,
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność kierowania poległym zespołem.

    Zadania:

    • organizacja i nadzór robót bitumicznych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym,
    • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP na budowie,
    • nadzór nad pracą brygad, kontrola jakości wykonywanych prac,
    • bieżąca analiza postępu prac.