• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaInneKoordynator montaży ds. programu "Czyste Powietrze"
    Koordynator montaży ds. programu "Czyste Powietrze"
    new
    Inżynieria
    Alians

    Alians

    Warszawa
    1 566 - 2 610 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 305 - 2 349 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    W Alians OZE specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów energetycznych dla Klientów z różnych sektorów. Nasze doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy gotowi na każde wyzwanie – na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym. Od mikroinstalacji fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych po rozbudowane systemy w dużych przedsiębiorstwach.

    W Alians OZE doradzamy również w kwestiach związanych z zakupem gazu i energii elektrycznej pozyskiwanych z tradycyjnych źródeł. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania, które pozwolą firmie obniżyć koszty prowadzenia działalności.

    Twój zakres obowiązków

    • Koordynowanie prac podwykonawców oraz rozliczanie ich z realizacji powierzonych robót
    • Nadzór nad realizacją projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem
    • Sporządzanie harmonogramów i przestrzeganie terminów realizacji
    • Rozwiązywanie problemów w trakcie realizacji projektu
    • Monitorowanie i raportowanie na bieżąco stanu realizacji robót w zakresie jakości i terminowości.
    • Aktywne pozyskiwanie ekip podwykonawczych.
    • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

    Nasze wymagania

    • Znajomość branży budowlanej - warunek konieczny
    • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Monitorowanie działań rynku i konkurencji
    • Dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excel)
    • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
    • Rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy

    • Umowę o pracę lub B2B
    • Otwartą komunikację i współpracę
    • Wsparcie Kierownika we wdrożeniu w specyfikę branży i projekty
    • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej branży
    • Niezbędne narzędzia pracy

    1 566 - 2 610 USD

    B2B

    1 305 - 2 349 USD