• Wszystkie ofertyBielsko-BiałaFinanseBankowośćStarszy Bankier Klienta (obsługa klienta indywidualnego - sprzedaż produktów depozytowych i kredytowych)​
    Starszy Bankier Klienta (obsługa klienta indywidualnego - sprzedaż produktów depozytowych i kredytowych)​
    Finanse
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Jakie będą Twoje zadania:

    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
    • sprzedaż produktów i usług bankowych,
    • aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,
    • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.

    • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego w tym w sprzedaży produktów depozytowych i kredytowych lub inwestycyjnych czy hipotecznych,
    • umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,
    • jesteś nastawiony na realizację celów,
    • posiadasz wykształcenie min. średnie – maturalne.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę, uzupełnione atrakcyjnym systemem premiowym,
    • okres przygotowania i wdrożenia do zadań,
    • obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia,
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 16 godzin na wolontariat, „Dzień na U”,
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych,
    • "Czwartki z rozwojem" - stawiamy na rozwój bankierów,
    • program motywacyjny Platynowy Klub Alior Banku,
    • ścieżka kariery - u nas możesz awansować pionowo aż do stanowiska Dyrektora ds.,
    • rozwój kompetencji miękkich, poprzez szkolenia centralne i wsparcie trenera regionalnego.