• Wszystkie ofertyBiałystokSprzedażZarządzanie sprzedażąMenedżer /ka Zdalny (Sieci Multiagencyjnej)
    Menedżer /ka Zdalny (Sieci Multiagencyjnej)
    Sprzedaż
    Allianz

    Allianz

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    team leader

    finanse

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń lub usług finansowych – min. 3 lata
    • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu strukturami sprzedaży – min. rok
    • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie i umiejętności sprzedażowe – są niezbędne do osiągnięcia sukcesu
    • Znajomość rynku ubezpieczeniowego oraz umiejętność analizowania danych
    • Preferowane wykształcenie wyższe (min. średnie)
    • Prawo jazdy kat. B

    Twoje zadania:

    • Współpraca z zespołem Agentów
    • Wspieranie oraz motywowanie współpracujących Agentów do osiągania założonych celów
    • Aktywne, zdalne wspieranie współpracującej sieci
    • Realizowanie planów biznesowych
    • Przygotowanie merytoryczne sprzedawców (Agent i OFWCA)
    • Raportowanie i prezentacja wyników sprzedażowych zespołu

    To oferujemy:

    • Atrakcyjne wieloskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia)
    • Telefon oraz laptop służbowy
    • Szkolenie wdrożeniowe
    • Wsparcie przełożonego na każdym etapie wdrożenia
    • Profesjonalny system szkoleń menedżerskich - indywidualnie dopasowane szkolenia
    • Współpracę w oparciu o umowę B2B

    Benefity:

    • Pakiet szkoleń menedżerskich
    • Działania rozwojowe
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Praca zdalna

    O firmie:

    Od ponad 26 lat Allianz dynamicznie rozwija się w Polsce, kładąc nacisk na innowacje oraz pełen profesjonalizm. Dzięki temu stał się jednym z liderów rynku finansowo-ubezpieczeniowego. Jako firma zapewniamy stabilną przyszłość w niestabilnych czasach.

    Po raz kolejny jesteśmy wiodącą globalną marką zajmującą się ubezpieczeniami i zarządzaniem aktywami w tegorocznym rankingu Brand Finance Global 500 - zestawieniu 500 najcenniejszych i najmocniejszych marek na świecie.

    Zajęliśmy 28. miejsce w rankingu najcenniejszych marek na świecie, a wartość naszej marki w sektorze ubezpieczeniowym wzrosła o 15%.

    Zostaliśmy docenieni za stawianie naszych klientów na pierwszym miejscu integrację naszej oferty dla średnich i dużych przedsiębiorstw pod marką Allianz Commercial.

    Allianz na rynku ubezpieczeń wyróżnia się jako solidna i zaufana firma, ponieważ działa na zasadzie partnerstwa z klientem.

    W Allianz wspólnie dbamy o lepszą przyszłość. Dołącz do nas - niezależnie od tego, kim jesteś, skąd pochodzisz i w co wierzysz – Dołącz do TUiR Allianz Polska S.A.