• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media Analyst (Netflix)
    Social Media Analyst (Netflix)
    new
    Marketing
    Altavia Kamikaze + K2

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    analiza

    polski

    TikTok

    Meta

    język angielski

    Opis stanowiska

    Altavia Kamikaze + K2 to organizacja powstała z połączenia Altavia Kamikaze oraz K2 Precise i K2 Create. Nowy podmiot łączy kompetencje Altavia Kamikaze - agencji kreatywnej i komunikacyjnej z technologicznym DNA, obecnej na rynku od 18 lat; z kompetencjami K2 Create - agencji kreatywnej z 26-letnią historią, prekursora branży digital w Polsce oraz K2 Precise - specjalizującej się w kampaniach mediowych, w tym performance, SEO, content i rozwiązaniach martech. Spółki funkcjonują pod wspólnym brandingiem.

    Obecnie poszukujemy Social Media Analyst, który dołączy do naszego Netflixowego teamu🚀

    Twoje obowiązki:

    • Analiza danych z platform, takich jak Meta, TikTok i inne.
    • Tworzenie raportów i wyciąganie wniosków z przeanalizowanych danych.
    • Prezentowanie wyników raportów oraz wniosków zespołowi projektowemu i klientom.
    • Śledzenie zmian i trendów na platformach społecznościowych, dzielenie się spostrzeżeniami z zespołem oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań na ich podstawie.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w analizie marketingowej, ze szczególnym naciskiem na media społecznościowe.
    • Dogłębna znajomość platform społecznościowych i ich specyfiki.
    • Aktualna wiedza na temat najnowszych trendów w mediach społecznościowych.
    • Doświadczenie w opracowywaniu i analizie strategii.
    • Biegłość w korzystaniu z różnych narzędzi analitycznych do monitorowania i raportowania aktywności w mediach społecznościowych.
    • Umiejętność wyciągania wniosków oraz formułowania rekomendacji na podstawie zgromadzonych danych.
    • Znajomość języka angielskiego i polskiego.
    • Umiejętność pracy w zespole, doskonałe umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę z klientami oraz umiejętność patrzenia na szerszy obraz i przewidywania trendów.
    • Proaktywne podejście, inicjatywa oraz umiejętność dotrzymywania terminów.

    Co mamy dla Ciebie?

    • Opieka medyczna.
    • Karta Multisport.
    • Vouchery i zniżki.
    • Lekcje języka angielskiego.
    • Wsparcie psychologiczne