• Wszystkie ofertyKrakówPraca biurowaJunior Administration Specialist with Romanian
    Junior Administration Specialist with Romanian
    new
    Praca biurowa
    Antal Sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski

    Microsoft Office

    SAP

    romanian

    Opis stanowiska

    Form of employment: UoP

    Start of work: Immediately

    Work model: Hybrid

    My client is a global leader in the food and beverage industry, known for producing a wide range of snacks and nutrition products. With operations in over 200 countries, they focus on delivering quality products while prioritizing sustainability and innovation. Their portfolio includes some of the world’s most recognized brands, and they are committed to promoting healthier choices and reducing their environmental impact through various initiatives.

    Key responsibilities:

    • Effectively communicate with the local Sales Team to ensure smooth coordination and support for sales activities.
    • Contract management, including preparing various types of contracts for clients and distributors.
    • End-to-end PO generation and administration, including handling approvals and following up on purchase orders.
    • Maintain and update data and perform data analysis to meet business needs, providing tracking and monitoring of key performance indicators (KPIs).

    Qualifications:

    • Proficiency in English (min. B2) & Romanian (min. C1)
    • Microsoft Office package knowledge
    • Analytical skills and numeric abilities
    • Previous exposure to similar role in an FMCG environment is a plus

    Co zyskasz dzięki aplikacji na ofertę Antal?

    Gdy Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie (zostaniesz zaproszony/a do procesu), otrzymasz wsparcie Konsultanta/Konsultantki, który/a utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej z przyszłym pracodawcą oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa w obszarze HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Antal tworzy ponad 130 profesjonalnych konsultantów ds. rekrutacji, którzy są oni nie tylko skutecznymi rekruterami, ale także wykwalifikowanymi doradcami, specjalizującymi się zarówno w zakresie wybranego sektora, jak i stanowiska.