• Oferty
  • Wszystkie ofertyOżarów MazowieckiConsultingL&D Manager
    L&D Manager
    new
    Consulting
    Antal Sp. z o.o.

    L&D Manager

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    doradztwo

    programy szkoleniowe

    komunikatywność

    Proaktywność

    język angielski

    Opis stanowiska

    Lokalizacja: okolice Grodziska Mazowieckiego

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju pracowników zgodnie z celami organizacji.
    • Identyfikowanie kluczowych obszarów, które wymagają rozwoju i ustalanie priorytetów szkoleniowych.
    • Współpraca z dostawcami usług szkoleniowych, przygotowywanie zapytań ofertowych oraz prowadzenie przetargów.
    • Planowanie i zarządzanie budżetem przeznaczonym na szkolenia i rozwój pracowników.
    • Ocena efektywności szkoleń – monitorowanie wyników szkoleń i wprowadzanie optymalizacji.
    • Ścisła współpraca z HR oraz managerami w zakresie realizacji, raportowania działań szkoleniowych oraz stopnia realizacji planu szkoleń i budżetu.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, szczególnie w tworzeniu i wdrażaniu strategii szkoleniowych.
    • Doświadczenie w analizie potrzeb rozwojowych i opracowywaniu programów szkoleniowych dostosowanych do indywidualnych i organizacyjnych celów.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umożliwiające współpracę z menedżerami, działem HR i pracownikami.
    • Proaktywność, inicjatywa i zdolność do wprowadzania nowoczesnych rozwiązań rozwojowych w organizacji.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.

    Oferta:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + samochód służbowy + bonus.
    • Przestrzeń do wdrażania własnych inicjatyw, duża samodzielność.
    • Środowisko międzynarodowe.
    • Prywatna opieka medyczna.
    • Dofinansowania nauki, wypoczynku itd.
    • Ubezpieczenie na życie.
    • Spotkania integracyjne.