• Wszystkie ofertyPoznańInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeWsparcie Techniczne - Techniczna Obsługa Obiektu
    Wsparcie Techniczne - Techniczna Obsługa Obiektu
    Inżynieria
    Apleona Polska sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SEP

    b.dobra organizacja pracy

    sumienność

    samodzielność

    Opis stanowiska

    Firma Apleona Polska Sp. z o. o zatrudni osobę na stanowisko:

    👉Zadania:

    • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
    • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii,
    • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

    👉Wymagania:

    • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV - warunek konieczny,
    • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność,
    • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków lub wykształcenie techniczne.

    👉Oferujemy:

    • Elastyczny grafik, dzięki czemu będziesz mógł/mogła pogodzić pracę z innymi obowiązkami,
    • Pracę na podstawie umowy zlecenie,
    • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i uczenia się od naszego zespołu,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.