• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażZarządzanie sprzedażąDyrektor Handlowy
    Dyrektor Handlowy
    Sprzedaż
    Arche Consulting

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie sprzedażą

    zarządzanie zespołem

    wykształcenie techniczne

    język angielski

    Opis stanowiska

    Obowiązki:

    • kierowanie i zarządzanie działem sprzedaży,
    • tworzenie strategii handlowej i nadzór nad procesami handlowymi,
    • współtworzenie i implementacja strategii firmy w obszarze handlu,
    • opracowywanie i nadzór nad planem sprzedaży oraz tworzenie, monitorowanie i ocenianie wskaźników wydajności,
    • negocjowanie warunków umów handlowych,
    • budowanie relacji z partnerami biznesowymi oraz stałe monitorowanie rynku i konkurencji,
    • współpraca z zarządem i innymi działami organizacji.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, skupione w obszarze elektrotechniki,
    • około 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość rynku elektrotechnicznego i energetycznego,
    • zaawansowane umiejętności analizy, planowania i koordynowania działań,
    • odpowiedzialność i orientacja na cel, jakość oraz efektywność, z naciskiem na osiąganie wyników i realizację planów sprzedażowych,
    • umiejętność zarządzania procesami sprzedażowymi i ofertowymi,
    • gotowość do wyjazdów służbowych.

    Nasz Klient oferuje:

    • zatrudnienie na podstawie umowy B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • samochód służbowy również do użytku prywatnego,
    • system premiowy,
    • wysoką autonomię w wykonywaniu obowiązków - szansę na realizację własnych pomysłów, wprowadzanie ulepszeń i optymalizację procesów.