• Wszystkie ofertyNowa RudaLogistykaLogistykaSpecjalista ds. zakupów technicznych
    Specjalista ds. zakupów technicznych
    new
    Logistyka
    Arche Consulting

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    prawo jazdy kat. B

    rysunek techniczny

    Opis stanowiska

    O pracodawcy:

    Naszym Klientem jest jeden z największych producentów armatury przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, z własną odlewnią żeliwa. Oferuje ponad 2 000 wyrobów armaturowych, takich jak zawory zaporowe, zwrotne, mieszkowe, przepustnice, filtry, kurki kulowe i inne, które sprzedaje do ponad 75 krajów na całym świecie.

    Obowiązki:

    • opracowanie planów zakupowych dla powierzonych kategorii, zarówno krótko-, jak i długoterminowych,
    • redukcja kosztów operacyjnych poprzez poszukiwanie dostawców, optymalizację transportu oraz maksymalizację korzystnych terminów płatności,
    • analiza kluczowych wskaźników KPI w obrębie powierzonej branży zakupowej,
    • koordynacja transportu zewnętrznego od dostawcy do organizacji,
    • koordynacja działań z działami sprzedaży, produkcji i finansów w celu zapewnienia płynności procesów logistycznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (w obszarze zakupów i logistyki),
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1),
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
    • mile widziana znajomość przemysłu metalurgicznego.

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjny system premiowy,
    • pracę w systemie hybrydowym,
    • możliwość udziału w szkoleniach,
    • samodzielne stanowisko pracy, szansę na realizację własnych pomysłów oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań,
    • bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie biletów do kina i teatrów, dofinansowanie do nauki języków obcych, paczki świąteczne i wiele innych.