• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaInspektor/ Specjalista w Departamencie Rynków Rolnych
    Inspektor/ Specjalista w Departamencie Rynków Rolnych
    Praca biurowa
    ARiMR

    ARiMR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe

    język angielski

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

    poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

    Od Inspektora do Specjalisty w Departamencie Rynków Rolnych

    Stanowisko pracy ds. obsługi mechanizmów na rynkach roślinnych

    Miejsce pracy: Warszawa

    nr ref.: ARiMR/DRR/99/24

    Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

    Oferujemy:

    • przejrzyste zasady wynagradzania,
    • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

    Główne obowiązki:

    • przygotowywanie i aktualizacja książek procedur oraz zasad realizacji procesów w zakresie obsługi wniosków składanych przez uczestników mechanizmów WPR:
    • związanych z interwencjami w sektorze pszczelarskim w oparciu o "Plan Strategiczny WPR na lata 2023-2027”;
    • związanych z działaniami delegowanymi do KOWR;
    • związanych z administrowaniem mechanizmami kryzysowymi na rynku owoców
    • i warzyw oraz rozdysponowaniem owoców i warzyw nieprzeznaczonych do sprzedaży;
    • opracowywanie i aktualizacja warunków uczestnictwa oraz instrukcji dla beneficjentów mechanizmów/interwencji będących w kompetencjach Wydziału,
    • identyfikacja problemów powstałych w trakcie realizacji zadań związanych z wdrożeniem mechanizmów/interwencji oraz formułowanie propozycji ich rozwiązania, w tym propozycji zmian do procedur,
    • współdziałanie z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa w zakresie realizacji zadań delegowanych będących w kompetencji Wydziału,
    • monitoring i opiniowanie aktów prawnych, proponowanie zmian w obowiązujących aktach prawa krajowego i wspólnotowego oraz bieżąca interpretacja przepisów prawa zgodnie z pojawiającymi się potrzebami w ramach ww. mechanizmów.

     Wymagania konieczne:

    • wykształcenie wyższe: administracja, rolnicze, ekonomiczne lub pokrewne,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • ogólna znajomość zadań realizowanych przez Departament Rynków Rolnych,
    • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office).

    Wymagania pożądane:

    • umiejętności samodzielnego formułowania pism urzędowych,
    • systematyczność i dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, samodzielność,
    • dobra organizacja pracy,
    • dyspozycyjność pracownika.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    • kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia (Treść oświadczenia jest do pobrania pod ogłoszeniem na stronie ARiMR – https://www.gov.pl/web/arimr/arimrdrr9924)
    • list motywacyjny
    • kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

    Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

    Dokumenty należy składać w terminie do: 27 września 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

    Listownie pod adresem:

    ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa

    z dopiskiem: ARiMR/DRR/99/24

    osobiście:

    Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

    ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa

    (kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)

    Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

    lub mailowo na adres: rekrutacja@arimr.gov.pl

    W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

    Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

    Dokumenty aplikacyjne zgromadzone w związku z pozyskiwaniem kandydatów na wolne stanowisko pracy w ARiMR, podlegają zniszczeniu niezwłocznie po zakończeniu tego procesu.

    ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.

    Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 022 318 40 34.