• Wszystkie ofertyWarszawaInneStarszy Specjalista/Główny Specjalista w Departamencie Działań Inwestycyjnych
    Starszy Specjalista/Główny Specjalista w Departamencie Działań Inwestycyjnych
    Inne
    ARiMR

    ARiMR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

    poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

    Od Starszego Specjalisty do Głównego Specjalisty w Departamencie Działań Inwestycyjnych

    Stanowisko pracy ds. planowania i sprawozdawczości

    Miejsce pracy: Warszawa

    nr ref.: ARiMR/DDI/97/24

    Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

    Oferujemy:

    • przejrzyste zasady wynagradzania,
    • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

    Główne obowiązki:

    • administrowanie w systemie informatycznym limitami wydatków w ramach działań, będących w kompetencjach departamentu,
    • przygotowanie raportów i analiz danych statystycznych gromadzonych w ramach zasobów informatycznych wspierających obsługę działań będących w zakresie kompetencji departamentu,
    • przygotowywanie sprawozdań z realizacji działań nadzorowanych przez departament,
    • przygotowanie założeń do planu finansowego Agencji i projektów jego zmian, w tym przygotowania propozycji wydatków majątkowych oraz bieżących na realizację zadań powierzonych departamentowi,
    • prognozowanie i monitorowanie wydatkowania środków budżetowych przeznaczonych na realizację zadań powierzonych departamentowi,
    • sporządzanie okresowych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych) prognoz wydatków dla działań, będących w kompetencjach departamentu,
    • monitorowanie wydatkowania środków budżetowych przeznaczonych na realizację działań, będących w kompetencjach departamentu,
    • udział w przygotowaniu założeń do systemu informatycznego, jego testowaniu i zgłaszania propozycji aktualizacji procedur w zakresie prognoz finansowych,
    • przygotowanie baz danych operacji,
    • monitorowanie poprawności wprowadzonych danych do systemów informatycznych wspomagających obsługę wniosków w zakresie działań/poddziałań/typów operacji będących w kompetencji departamentu,
    • określanie i monitorowanie pracochłonności i wydajności pracy w ramach rozpatrywanych wniosków z zakresu działań będących w kompetencjach departamentu,

    Wymagania konieczne:

    • Wykształcenie wyższe,
    • udokumentowany co najmniej dwuletni staż pracy,
    • biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel, Access, Power Point,
    • ogólna znajomość zadań realizowanych przez Departament.

    Wymagania pożądane:

    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Kreatywność i umiejętność samodzielnej pracy.
    • Umiejętność analitycznego myślenia.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    1. Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych

             (Treść oświadczenia jest do pobrania pod ogłoszeniem na stronie ARiMR – https://www.gov.pl/web/arimr/arimrddi9724 )

    1. List motywacyjny
    2. Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie.

    Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

    Dokumenty należy składać w terminie do: 09 września 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

    Listownie pod adresem:

    ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa

    z dopiskiem:  ARiMR/DDI/97/24

    osobiście:

    Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

    ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa

    (kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)

    Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

    lub mailowo na adres: rekrutacja@arimr.gov.pl

    W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

    Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

    Dokumenty aplikacyjne zgromadzone w związku z pozyskiwaniem kandydatów na wolne stanowisko pracy w  ARiMR, podlegają zniszczeniu niezwłocznie  po zakończeniu tego procesu.

    ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.

    Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 022 318 40 34