• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaSpecjalista ds. Ryzyka Outsourcingu
    Specjalista ds. Ryzyka Outsourcingu
    new
    Finanse
    Bank BPS S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Istniejemy od 20 lat. Dbamy o zachowanie tradycyjnych idei spółdzielczości, oferujemy nowoczesne rozwiązania bankowe zgodne z wymogami rynku. Tworzymy największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Mamy sieć własnych oddziałów w całym kraju.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Opis stanowiska:

    • przegląd, projektowanie i aktualizacja wewnętrznych przepisów w zakresie zarządzania ryzykiem operacyjnym, w szczególności ryzykiem outsourcingu,
    • opiniowanie projektów umów outsourcingowych w zakresie ich wpływu na ryzyko operacyjne,
    • weryfikacja ocen i analiz outsourcingowych sporządzanych na potrzeby zawarcia lub zmiany umowy, monitoringu umów outsourcingu,
    • identyfikacja ryzyka operacyjnego oraz weryfikowanie oceny poziomu tego ryzyka w związku ze zmianami w produktach, systemach i procesach,
    • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń, webinariów z zakresu ryzyka operacyjnego i analiz outsourcingowych,
    • koordynowanie procesu obsługi zdarzeń operacyjnych,
    • testowanie wdrażanych zmian do systemu wspierającego proces zarządzania ryzykiem operacyjnym i ryzykiem outsourcingu,
    • sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrznych odbiorców i instytucji zewnętrznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, prawo, bankowość, zarządzanie,
    • doświadczenie w obszarze ryzyka operacyjnego i ryzyka powierzenia w banku – w tym we wdrażaniu regulacji krajowych i unijnych oraz testowaniu systemów wspierających proces zarządzania ryzykiem,
    • bierna znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra znajomość MS Word, MS PowerPoint, MS Excel,
    • mile widziana znajomość obsługi systemu riskOperon (AZRO).

    Oferujemy

    • możliwość pracy zdalnej do 10 dni w miesiącu
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie grupowe
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • dofinansowanie działań szkoleniowych
    • możliwość korzystania z pakietów sportowych
    • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
    • Pracowniczy Program Emerytalny