• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćSpecjalista ds. Płac
    Specjalista ds. Płac
    new
    Finanse
    Bosch Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Płatnik

    Microsoft Office

    Mile widziane

    TETA

    SAP

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

    Zadania:

    • Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej;
    • Naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców;
    • Ewidencja i rozliczanie absencji zasiłkowych;
    • Naliczanie i raportowanie wpłat do PPK;
    • Dokonywanie potrąceń na podstawie tytułów wykonawczych;
    • Zgłoszenia pracowników i członków rodzin do ZUS oraz raporty rozliczeniowe ZUS;
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych;
    • Raporty i analizy płacowe na potrzeby wewnętrzne oraz GUS;
    • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu;
    • Uczestniczenie w projektach HR (np. optymalizacje procesów, wdrażanie zmian w systemach HR).

    Profil:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze administracji płac;
    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, prawa pracy, przepisów o PPK;
    • Mile widziana znajomość systemu Teta i SAP;
    • Znajomość programu Płatnik oraz MS Office (w szczególności Excel);
    • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub finansowe;
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość, dokładność;
    • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;
    • Umiejętność współpracy w zespole, elastyczność, chęć do nauki.

    Work #LikeABosch:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
    • Praca hybrydowa z elastycznymi godzinami pracy
    • Program poleceń pracowniczych

    Grow #LikeABosch:

    • Kompleksowe środowisko pracy, profesjonalne wsparcie oraz możliwość dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami
    • Stałe możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
    • Szeroki dostęp do profesjonalnych szkoleń (w tym kursów językowych), konferencji i webinarów

    Live #LikeABosch:

    • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • System kafeteryjny z wieloma benefitami (m.in. MultiSport, vouchery na zakupy, bilety do kina itp.)
    • Karta Pluxee Lunch
    • Wiele benefitów dla rodzin (np. letnie obozy dla dzieci, mikołajki)
    • Dni wolne od pracy 24 i 31 grudnia.