• Wszystkie ofertyWałbrzychFinanseKsięgowośćGłówna Księgowa/Główny Księgowy
    Główna Księgowa/Główny Księgowy
    new
    Finanse
    Arche Consulting

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza
    księgowość
    podatki

    Opis stanowiska

    O pracodawcy:

    Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego Głównego Księgowego/ doświadczonej Głównej Księgowej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie działem księgowości oraz zapewnienie pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi.

    Obowiązki:

    • prowadzenie pełnej księgowości firmy produkcyjnej w oparciu o obowiązujące przepisy,
    • przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów finansowych,
    • koordynowanie procesu budżetowania i raportowania,
    • nadzór nad zespołem księgowym,
    • współpraca z audytorami zewnętrznymi i doradcami podatkowymi,
    • zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z finansami, rachunkowością lub ekonomią),
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • bardzo dobra znajomość polskiego prawa podatkowego i rachunkowego,
    • umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego i dodatkowych szkoleń,
    • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
    • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowane posiłki, program grupowego ubezpieczenia, świadczenia z funduszu socjalnego: m. in. świadczenia urlopowe, pikniki rodzinne, paczki mikołajkowe dla dzieci, wycieczki rodzinne, platforma benefitowa.