• Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentStaż #LikeABosch - Zespół Rekrutacji
    Staż #LikeABosch - Zespół Rekrutacji
    new
    HR
    Bosch Polska

    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    US
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Płatny staż do Zespołu Rekrutacji Bosch Polska w Warszawie to doskonała okazja, żeby zyskać pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie.

    Dzięki bezpośredniemu zaangażowaniu w pracę naszego zespołu i zdobędziesz praktyczne doświadczenie i poznasz tajniki rekrutacji.

    Twoje Zadania:

    • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i umawianie spotkań z kandydatami;
    • Dbanie o bazę kandydatów;
    • Wsparcie zespołu rekrutacji w codziennych zadaniach;
    • Branie udziału w wewnętrznych projektach na potrzeby działu HR.

    Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

    • Interesuje Cię obszar rekrutacji i HR;
    • Płynnie komunikujesz się w j. polskim i angielskim;
    • Jesteś studentem na kierunku związanym z human resources, zarządzaniem lub pokrewnym;
    • Jesteś dostępny/a min. 32 h w tygodniu;
    • Jesteś zorganizowany/a i skrupulatny/a;
    • Multi-tasking nie jest Ci straszny;
    • Jesteś otwarty/a na pracę hybrydową;
    • Lubisz poznawać nowych ludzi;
    • Uwielbiasz pracę zespołową.

    Co oferujemy?

    • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)
    • Elastyczne podejście do współpracy w okresie sesji tak, by był czas na przygotowanie się do egzaminów
    • Karta Lunchpass
    • Interesujące i rozwijające zadania
    • Poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej korporacji - będziesz mieć możliwość posługiwania się j. angielskim przy codziennych zadaniach
    • Udział w eventach firmowych
    • Dynamiczne środowisko pracy z przyjazną atmosferą