• Wszystkie ofertyMielecInżynieriaInneSpecjalista ds. księgowości zarządczej
    Specjalista ds. księgowości zarządczej
    new
    Inżynieria
    BURY Sp. z o.o.

    Mielec
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie techniczne

    j. angielski

    przyrządy pomiarowe

    rysunek techniczny

    Metrologia

    Opis stanowiska

    BURY Sp. z o.o. to międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

    Twój zakres obowiązków

    • Przeprowadzanie pomiarów według przyjętych procedur / instrukcji pomiarowych
    • Redagowanie raportów z pomiarów oraz ich terminowe przekazanie zainteresowanym stronom
    • Ocena wyników pomiarów
    • Informowanie zainteresowanych komórek o wykrytych niezgodnościach według zasad przyjętych w firmie
    • Archiwizowanie dokumentów (raportów z pomiarów) według zasad przyjętych w firmie
    • Przeprowadzanie wzorcowań przyrządów pomiarowych zgodnie z „Wykazem wyposażenia do kontroli, pomiarów i badań podlegającego okresowemu sprawdzeniu”
    • Dokonywanie zapisów przeprowadzonych prac według zasad przyjętych dziale
    • Składanie wniosków dotyczących rozszerzenia zaplecza badawczego

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie
    • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
    • Umiejętność czytania norm i rysunków technicznych
    • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (Skaner, maszyna CMM)
    • Znajomość podstawowych metod pomiarowych z zakresu metrologii długości i kąta
    • Dobra organizacja pracy
    • Rzetelność w wykonywaniu zadań

    To oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
    • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
    • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
    • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • ubezpieczenie na życie
    • spotkania integracyjne
    • brak dress code’u
    • parking dla pracowników
    • inicjatywy dobroczynne

    Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!