• Wszystkie ofertyTeresinLogistykaSpedycjaSpedytor/ka - Specjalista/ka ds. Transportu Krajowego Chłodniczego
    Spedytor/ka - Specjalista/ka ds. Transportu Krajowego Chłodniczego
    new
    Logistyka
    C.H. Robinson

    Teresin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    C.H. Robinson oferuje rozwiązania logistyczne dla firm na całym świecie i dla różnych branż. Zarządzając frachtem o wartości 28 miliardów dolarów i wysyłając 20 milionów przesyłek rocznie, jest jedną z najpotężniejszych i najlepiej połączonych platform logistycznych na świecie. Możliwości rozwoju, codzienna praca z językami obcymi, unikalna atmosfera pracy - to główne powody, dla których warto dla nas pracować. Charakteryzuje nas kultura oparta na współpracy, jednocześnie zdeterminowana przez ambitne cele. Dołącz do naszej sieci talentów i pomóż nam połączyć świat.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    spedycja

    język angielski

    polski

    Mile widziane

    Transport

    logistyka

    Opis stanowiska

    Dołącz do szybko rosnącej i dynamicznej firmy z branży łańcucha dostaw. W tej pracy każda podejmowana decyzja odgrywa ważną rolę, wpływając na przepływ towarów na całym świecie. Pracuj z jedną z najlepszych na świecie platform łańcucha dostaw, która usprawnia międzynarodową wymianę handlową.

    C.H. Robinson to globalna firma z listy Fortune 500, która ceni sobie pracę zespołową, inicjatywę, odpowiedzialność i uczciwość swych pracowników. Pracujemy globalnie i każdego dnia wprowadzamy innowacje, aby usprawniać łańcuchy dostaw na całym świecie oraz realizować związane z nimi zadania.

    Obecnie do naszego biura poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

    Spedytor - Specjalista ds. Transportu Krajowego Chłodniczego

    Twoje zadania:

    • Kompleksowa obsługa zleceń transportowych,
    • Zarządzanie i rozbudowa floty transportowej,
    • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z przewoźnikami: przede wszystkim w Polsce,
    • Negocjacje stawek i ustalanie warunków współpracy,
    • Rozwiązywanie codziennych problemów operacyjnych,
    • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie,
    • Prowadzenie dokumentacji transportowej,
    • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

    • Interesujesz się branżą TSL.
    • Masz min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Spedytora (dobra znajomość rynku przewoźników będą dodatkowym atutem),
    • Posługujesz się językiem polskim (C1) i angielskim (B2),
    • Jesteś samodzielny, decyzyjny i potrafisz pracować pod presją czasu,
    • Chciałbyś rozwijać się w międzynarodowej organizacji,
    • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka).

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole,
    • Realną możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej organizacji,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, premie oraz stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie,
    • Program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy,
    • Opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie i bogatą ofertę systemu kafeteryjnego,
    • Nowoczesne narzędzia pracy.