• Wszystkie ofertyTeresinLogistykaSpedycjaStażysta/Stażystka - Spedycja Krajowa
    Stażysta/Stażystka - Spedycja Krajowa
    new
    Logistyka
    C.H. Robinson

    Teresin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    C.H. Robinson oferuje rozwiązania logistyczne dla firm na całym świecie i dla różnych branż. Zarządzając frachtem o wartości 28 miliardów dolarów i wysyłając 20 milionów przesyłek rocznie, jest jedną z najpotężniejszych i najlepiej połączonych platform logistycznych na świecie. Możliwości rozwoju, codzienna praca z językami obcymi, unikalna atmosfera pracy - to główne powody, dla których warto dla nas pracować. Charakteryzuje nas kultura oparta na współpracy, jednocześnie zdeterminowana przez ambitne cele. Dołącz do naszej sieci talentów i pomóż nam połączyć świat.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Mile widziane

    Transport

    logistyka

    Opis stanowiska

    C.H. Robinson poszukuje ambitnych Stażystów/Stażystek do zespołu Spedycji Krajowej na co najmniej 3-miesięczny staż z perspektywą przedłużenia. Oferujemy wsparcie naszych doświadczonych Spedytorów, możliwość nauki poprzez praktyczne działania oraz rozwój w międzynarodowej firmie.

    Jeśli chcesz zdobyć pierwsze szlify w spedycji, aplikuj teraz!

    Obowiązki:

    • wprowadzanie zleceń transportowych do systemu
    • weryfikowanie dokumentów transportowych
    • kontakt z przewoźnikami
    • wspieranie spedytorów w codziennych zadaniach

    Wymagania:

    • zainteresowanie zdobyciem praktycznej wiedzy o spedycji i transporcie
    • samodzielność, rzetelność oraz umiejętność dobrej organizacji pracy
    • znajomość j. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
    • studia na kierunku logistyka, transport (mile widziane)

    Oferujemy:

    • Naukę poprzez praktykę, aktywne uczestnictwo w realizacji zleceń transportowych
    • Pracę w przyjaznym zespole
    • Zapoznanie się z naszą platformą Navisphere
    • Umowę zlecenie na czas minimum 3 miesięcy w wymiarze 40 godzin w tygodniu