• Wszystkie ofertySłubica BMarketingeCommercePłatny Staż w dziale Nowych Technologii Cyfrowych
    Płatny Staż w dziale Nowych Technologii Cyfrowych
    Marketing
    Canpol Sp. z o.o.

    Słubica B
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Canpol to lider polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt, zaprasza Cię do dołączenia do swojego zespołu, gdzie tworzymy razem doświadczenia pięknego macierzyństwa i wspieramy rodziny na całym świecie.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    spostrzegawczość

    dokładność

    Mile widziane

    język angielski

    e-commerce

    CMS

    magento

    Opis stanowiska

    Płatny Staż w dziale Nowych Technologii Cyfrowych 💻

    Interesujesz się e-commerce i chcesz zdobyć cenne doświadczenie w pracy z systemem Magento oraz MS Excel? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

    Oferujemy możliwość rozwoju w dynamicznej branży oraz praktyczną naukę obsługi jednego z najpopularniejszych systemów zarządzania sklepami internetowymi.

    📝 Zakres obowiązków:

    • Wprowadzanie i aktualizacja danych produktów w systemie Magento (min. nazwy, opisy, ceny, kody produktów)
    • Zarządzanie zdjęciami produktów (dodawanie, edycja).
    • Korekta błędów lub nieścisłości w danych produktowych.
    • Tworzenie i edytowanie atrybutów produktów (np. rozmiary, kolory).
    • Przypisywanie produktów do odpowiednich kategorii i podkategorii w systemie.
    • Praca z plikami CSV, XML w celu masowego dodawania lub aktualizacji produktów

    ✅ Oczekujemy:

    • Student lub absolwent studiów na kierunkach min. marketing, administracja, ekonomia
    • Spostrzegawczość i dokładność w pracy z danymi.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
    • Dobra znajomość programów MS Office (min. Excel).
    • Zainteresowanie branżą e-commerce i gotowość do nauki obsługi systemów CMS oraz sklepu internetowego (Magento).
    • Znajomość Magento nie jest wymagana – wszystkiego Cię nauczymy!

    👉 Oferujemy:

    • 6-miesięczny, płatny staż w trybie godzinowym (dni i godziny pracy do uzgodnienia indywidualnie).
    • Możliwość pracy w modelu hybrydowym (częściowo zdalnie, częściowo w biurze).
    • Wsparcie na każdym etapie rozwoju.
    • Nasze referencje po zakończonym stażu.