• Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaProjektowanieInżynier budownictwa / konstruktor / projektant
    Inżynier budownictwa / konstruktor / projektant
    Inżynieria
    Creative Ideas Sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    BIM

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży deskowań i rusztowań, poszukujemy inżynierów do nowego Centrum usług wsparcia technicznego.

    • Praca w nowym oddziale centrum usług wsparcia technicznego (projektowanie techniczne oraz doradztwo)
    • Raportowanie do Manager of Poland Global Technical Center Engineering
    • Opracowanie i projektowanie rozwiązań deskowań i systemów wsporczych w fazie przetargu i realizacji międzynarodowych projektów budowlanych
    • Wykonywanie podstawowych obliczeń konstrukcyjnych dla zoptymalizowanych rozwiązań deskowań i systemów wsporczych
    • Doradztwo techniczne dla Działu Handlowego
    • Kontakt z klientami dla optymalnych i najbardziej opłacalnych rozwiązań
    • Współpraca z działami wewnętrznymi: działem Technicznym, Handlowym i Logistyki

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe budowlane (wskazane kierunki konstrukcyjne)
    • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze szalunków i podpór lub projektowania budynków;
    • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziany niemiecki
    • Umiejętność obsługi programu AutoCAD i pakietu Office, umiejętności BIM będą dodatkowym atutem;
    • Dobra znajomość oprogramowania do analizy konstrukcji (Robot lub podobne).

    Mile widziane::

    • Umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w zespołach w międzynarodowym środowisku
    • Zdolność do samodzielnej pracy, planowanie i organizowanie
    • Zorientowanie na klienta

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Wynagrodzenie 8 500 - 12 000 zł brutto
    • Praca hybrydowa po okresie próbnym
    • Pakiet medyczny,
    • Program Wellbeing, zapewniający usługi wsparcia psychicznego dla pracowników,
    • Platforma benefitowa, oferująca m.in. kartę sportową, bilety na wydarzenia kulturalne, zniżki, rabaty,
    • Możliwość nauki języków obcych na platformie e-learningowej (angielski, niemiecki, hiszpański)
    • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.