• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingMarketing Specialist
    Marketing Specialist
    Marketing
    CTP Invest Poland Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CRM
    design
    dobra organizacja pracy
    Google Ads
    Angielski
    inwestycje

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zakres zadań:

    • Wspieranie działań z zakresu lead generation (różne narzędzia i kanały), z uwzględnieniem analityki danych z kampanii i innych aktywności oraz ścisłej współpracy z zespołem Business Development
    • Tworzenie mailingów z wykorzystaniem zewnętrznych platform oraz narzędzi CRM
    • Wspieranie w przygotowaniu treści i layoutów materiałów marketingowych (offline i online)
    • Koordynowanie działań i aktualizowanie informacji na stronie internetowej
    • Planowanie i koordynowanie komunikacji w kanałach social media (m.in. LinkedIn, Instagram) w porozumieniu z zespołem CTP oraz agencją
    • Planowanie i koordynowanie sesji zdjęciowych w poszczególnych lokalizacjach
    • Koordynacja obiegu dokumentów marketingowych i zapewnienie właściwego przepływu informacji w zespole CTP
    • Wspieranie zespołu Business Development i Marketingu w zakresie udziału w wydarzeniach branżowych, biznesowych, targach, panelach eksperckich
    • Aktywny udział w procesie onboardingu nowych najemców
    • Wspieranie promocji, wydarzeń i reklamy odnośnie działalności CTP oraz budowanie świadomości projektów
    • Inne zadania ustalone w porozumieniu z bezpośrednim przełożonym

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • komunikatywność, otwartość, nastawienie na cel
    • rzetelność, samodzielność i doskonała organizacja pracy
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • doświadczenie w pracy z systemami CMS (WordPress), CRM oraz pakiet Adobe (Illustator, Photoshop lub InDesign)
    • bardzo dobra praktyczna znajomość programów PowerPoint, Excel oraz Word
    • lekkie pióro i umiejętność precyzyjnego formułowania treści
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • doświadczenie w organizacji i koordynacji eventów
    • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych
    • mile widziane doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi
    • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu partnerów biznesowych do współpracy