• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingAccount Manager
    Account Manager
    Marketing
    Cut The Mustard

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital marketing
    account manager
    komunikatywność
    Angielski

    Mile widziane

    kreatywność
    pomysłowość
    finanse
    marketing manager

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Szukamy!

    STANOWISKO:

    Account Manager (Regular/ Senior)

    Osoby z doświadczeniem (min. 3 lata pracy w agencji reklamowej) na tym stanowisku.

    Fajnego człowieka, który potrafi skoordynować wszystko a do tego chce realizować kreatywne i super ciekawe projekty. 🙌

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w super zgranym zespole
    • współpracę w teamie dla najlepszych marek na rynku i marek zagranicznych
    • realizację różnych zakresowo projektów (digital, atl, kampanie zintegrowane, projekty ambientowe, działania niestandardowe)
    • stały rozwój pod okiem doświadczonych supervisorów
    • samodzielne działanie nastawione na rozwój
    • prowadzenie zespołu i bliska współpraca z Account Exevitive oraz Juniorami CS
    • bardzo dobre wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji
    • praca hybrydowa (2 dni w biurze + 3 dni zdalnie)

    Wymagamy:

    • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Account Senior
    • samodzielności w prowadzeniu projektów złożonych (doskonała koordynacja prac, prowadzenie projektu od briefu do realizacji, optymalizacja działań, zarządzanie zespołem specjalistów współrealizujących dany projekt)
    • umiejętności supportu i rozwoju teamu accounkiego
    • przygotowywania ofert handlowych
    • umiejętności tworzenia prezentacji dla Klienta i na potrzeby wewnetrzne
    • zaangażowania i pozytywnego podejścia do współpracy
    • znajomości języka angielskiego - poziom bardzo dobry w mowie i piśmie

    Wyślij swoje CV 😉 Czekamy na Ciebie!