• Wszystkie ofertyKrakówMarketingSocial mediaContent & SM Manager
    Content & SM Manager
    Marketing
    Ekogram

    Ekogram

    Kraków
    1 556 - 2 074 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    manager

    social media

    kreatywność

    pomysłowość

    e-commerce

    SEO

    copywriting

    Opis stanowiska

    Jesteśmy doświadczoną i odważną firmą z branży spożywczej, znawcami organicznych produktów z ekologicznych upraw. Specjalistami od orzechów. Nie boimy się wyzwań, nowych terytoriów i podążania pod prąd. Wiemy co robimy, a gdy nie wiemy to pytamy — bo na tym polega mądry biznes. Ponad 10 lat temu wyprodukowaliśmy pierwsze 100% masło orzechowe w Polsce.

    Tworzymy zespół, który zbuduje rozpoznawalność naszych maseł orzechowych w sieci i nie tylko. Zbuduj go z nami od początku, pod okiem naszego CEO.

    Twój zakres obowiązków

    • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu strategii marketingowej i kampanii promocyjnych
    • Współpraca i koordynowanie działań partnerów od: Google Ads, Meta Ads YouTube, e-mail marketingu i influencer marketingu.
    • Zarządzanie kalendarzem i dbanie o regularność publikacji
    • Kompleksowa opieka i tworzenie treści na social media w Instagram, Facebook, TikTok, YouTube, etc zgodna z tone of voice marki
    • Planowanie, tworzenie i optymalizacja tekstów na bloga w celu zwiększenia świadomości marki zgodnych z tone of voice marki
    • Tworzenie i edycja opisów produktów
    • Raportowanie i analiza wykonanych działań

    Nasze wymagania

    • Wiedza na temat marketingu internetowego: content marketing, SEO, performance marketing, social media, influencer marketing, analityka, e-mail marketing
    • znajomość aplikacji Instagram, Facebook, YouTube, TikTok oraz narzędzi do zarządzania i analizy social media
    • Kreatywność i umiejętność tworzenia ciekawych treści, które angażują użytkowników
    • Praktyczna znajomość Google Workspace
    • Umiejętność budowania relacji z partnerami np. współpracującymi agencjami
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i zarządzaniu czasem pracy

    Mile widziane do zaprezentowania:

    • Przykłady dotychczasowych treści i działań

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w modelu B2B
    • Możliwość pracy hybrydowej
    • Elastyczne godziny pracy
    • Luźną atmosferę i brak dress code’u
    • Pracę w biurze w centrum Krakowa (Salwator) z super widokiem na Kraków
    • Super zniżki na produkty dla Ciebie i znajomych.
    • Realny wpływ na rozwój świadomości żywieniowej Polaków

    Więcej nas dowiesz się na: https://ekogram.pl

    1 556 - 2 074 USD

    B2B