• Wszystkie ofertyZabierzówInżynieriaProjektowanieAsystent Projektanta - instalacje elektryczne
    Asystent Projektanta - instalacje elektryczne
    Inżynieria
    ELWAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Zabierzów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    prawo jazdy kat. B

    Microsoft Office

    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    Microsoft Office Excel

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Dołącz do nas jako Asystent Projektanta (instalacje elektryczne)!

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Sporządzanie wniosków oraz pism związanych z realizacją zadań projektowania sieci elektroenergetycznych średnich i niskich napięć (przy wsparciu projektanta);
    • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji projektowej;
    • Wykonywanie rysunków technicznych w programie AutoCad (przy wsparciu projektanta);
    • Uczestnictwo we wszystkich etapach realizacji zadań projektowych;
    • Uczestnictwo w wizjach lokalnych w zakresie inwentaryzacji terenu i istniejących sieci elektroenergetycznych;

    NASZE WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe (inżynier) lub w trakcie ostatnich lat nauki w obszarze elektrotechniki, energetyki lub pokrewne, studia zaoczne;
    • Znajomość programów typu CAD oraz MS Office;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Umiejętność planowania, organizacji własnego czasu pracy;
    • Kreatywność oraz zaangażowanie;
    • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
    • Skrupulatność i odpowiedzialność w działaniu;
    • Czynne prawo jazdy kat. B;

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;
    • Szkolenie od podstaw w tematyce projektowania sieci elektroenergetycznych;
    • Wydłużony weekend – w piątki pracujemy do 14;
    • Pracę w trybie mieszanym (w biurze i terenie);
    • Zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy (telefon służbowy, komputer, samochód do celów służbowych);
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Premię uznaniową;
    • Pracę w doświadczonym zespole projektowym;
    • Nieprzeciętną atmosferę ukierunkowaną na wzajemną pomoc;
    • Dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego;
    • Pakiet Multisport;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Wyjścia i wyjazdy integracyjne.