• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Serwisu HVAC
    Inżynier Serwisu HVAC
    Inżynieria
    ENGIE Services Sp. z o.o. Oddział SAR w Warszawie

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wentylacja

    klimatyzacja

    HVAC

    Opis stanowiska

    Główne obowiązki:

    Zarządzanie realizacją obsługi technicznej urządzeń i instalacji HVAC na obiektach, w tym:

    • Planowanie i nadzorowanie bieżącej konserwacji, przeglądów, napraw zgodnie z warunkami określonymi przez klientów w umowie serwisowej,
    • Przygotowywanie ofert serwisowych i montażowych dla klientów firmy oraz kierowanie i nadzór nad ich realizacją
    • Sporządzanie dokumentacji serwisowej
    • Dbanie o terminowość i jakość wykonywanych prac
    • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia
    • Współpraca z zespołem serwisantów oraz klientami firmy

    Profil kandydata:

    • ·        Wykształcenie wyższe - w specjalności sanitarnej (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo) lub pokrewnej,
    • Znajomość systemów HVAC oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i praktycznego rozwiązywania problemów technicznych,
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
    • Dobra organizacja pracy i samodzielność,
    • Chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

    Mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie zapewnienia funkcjonalności infrastruktury technicznej dla specjalistycznych obiektów (w tym: data centers, szpitale, clean rooms),
    • Samochód służbowy,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Ciekawą pracę w ponad 150 osobowym zespole techników i inżynierów,
    • Możliwości rozwoju zawodowego (ścieżka rozwoju, kierunkowe szkolenia, kursy specjalistyczne),
    • Dostęp do szkoleń e-lerningowych wewnętrznych i baz wiedzy Grupy Engie,
    • Pracę w nowoczesnym, przestronnym biurze,
    • Dodatkowe świadczenia w ramach globalnego programu ochrony socjalnej ENGIE Care
    • Atrakcyjny pakiet medyczny, kartę MultiSport.

    Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i posiadającą doświadczenie w branży HVAC, zapraszamy do aplikowania na nasze stanowisko.

    Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!