• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdyniaMarketingMarketingBrand Manager
    Brand Manager
    Marketing
    ER Group

    ER Group

    2 593 - 3 371 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 593 - 3 371 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Facebook Ads

    Meta Ads

    PR/public relations

    Influencer marketing

    fmcg

    product manager

    Google Ads

    media społecznościowe

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta, znanego producenta z branży suplementów diety i zdrowej żywności, w ramach rozwoju działu marketingu poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Brand Manager

    (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

    Przyszły zakres obowiązków:

    • Opracowywanie i wdrażanie kompleksowej strategii komunikacji marki w ramach powierzonego budżetu
    • Zarządzanie i rozwój wybraną kategorią produktów
    • Przygotowywanie harmonogramu działań marketingowych (kampanie reklamowe, działania w social mediach, eventy i inne aktywności marketingowe)
    • Organizacja kampanii promocyjnych i współpraca z influencerami
    • Monitorowanie i analizowanie strategii działań marki i dalszych kierunków jej rozwoju
    • Współpraca z zespołem marketingowym w celu zapewnienia spójności komunikacji marki
    • Analiza rynku i trendów w branży, monitorowanie działań konkurencji oraz identyfikacja nowych możliwości rozwoju marki
    • Monitorowanie i analiza efektywności kampanii

    Wymagane doświadczenie:

    • Doświadczenie na stanowisku Brand/ Product Managera lub pokrewnym (preferowane w branży FMCG)
    • Doświadczenie w przygotowywaniu strategii marketingowej/ komunikacyjnej
    • Kreatywność i zdolność do generowania innowacyjnych pomysłów
    • Praktyczna wiedza z obszaru prowadzenia kampanii marketingowych
    • Znajomość narzędzi marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych
    • *Mile widziane osoby interesujące się sportem/ zdrowym żywieniem/ suplementami

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
    • Dodatkowy system premiowy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę multisport
    • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego
    • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i znanej marce

    brand manager, product manager, marketing manager, category manager, produktu, marki, komunikacji, PR, communication, creative, product, brand, social media, media społecznościowe, marketing, marketingu, rozwoju, rozwój, development, influencer marketing, Google Ads, Facebook Ads, Meta Ads, suplementy diety, diet supplement, FMCG, Food, żywność, żywności.

    2 593 - 3 371 USD

    B2B