• Wszystkie ofertyPiasecznoSupportCategory Manager z j. hiszpańskim
    Category Manager z j. hiszpańskim
    new
    Support
    ER Group

    ER Group

    2 852 - 3 371 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język hiszpański

    język angielski

    analiza

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta, międzynarodowego dystrybutora artykułów gospodarstwa domowego poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Category Managera z j. hiszpańskim.

    (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

    Zakres obowiązków:

    • Analiza trendów rynkowych i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości i strategii rozwoju kategorii
    • Poszukiwanie i wybór nowych dostawców (przesyłanie zapytań i analiza dostępnych ofert)
    • Współpraca z dostawcami i uczestnictwo w negocjacjach warunków współpracy
    • Zarządzanie cyklem życia produktów (analiza i ocena produktów, w tym wdrożenie nowych i wycofywanie produktów nierotujących)
    • Monitorowanie i optymalizacja asortymentu produktów i cen
    • Współpraca z działem logistycznym (koordynowanie zamówień/ terminowych dostaw)
    • Weryfikacja jakości dostarczonych produktów i próbek

    Nasze wymagania:

    • Biegła znajomość języka hiszpańskiego i komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • Doświadczenie w zarządzaniu kategorią lub w obszarze sprzedaży/ exportu
    • Silne umiejętności analityczne i zdolność do interpretowania danych dotyczących wyników sprzedaży
    • Znajomość trendów rynkowych i zachowań konsumentów
    • Zdolność do opracowywania i wdrażania strategii kategorii w celu zwiększenia sprzedaży i rentowności
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Znajomość pakietu Microsoft Office

    Pracodawca Oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby
    • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
    • Możliwość szybkiego rozwoju i awansu wewnątrz struktury firmy
    • Uczestnictwo w ciekawych międzynarodowych projektach/ zagranicznych podróżach/ branżowych targach
    • Pracę w zgranym zespole i bardzo dobrą atmosferę pracy
    2 852 - 3 371 USD