• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁódźInneMagazynier
    Magazynier
    Inne
    Eurocash S.A.

    Magazynier

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Uprawnienia UDT

    Opis stanowiska

    Eurocash Logistyka:

    To nowoczesne Centra Dystrybucyjne i Magazyny Przeładunkowe zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

    Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Magazynier

    Miejsce pracy: Łódź

    Twój zakres obowiązków:

    •  Kompletacja towaru wg. ustalonych zasad,
    • Poprawne ułożenie towaru na palety według zamówień,
    • Praca w systemie słuchawkowym (VOICE) lub ze skanerem,
    • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości,
    • Dbanie o porządek, powierzony sprzęt i przestrzeganie przepisów BHP

    Nasze wymagania:

     • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,

    • Uprawnienia do kierowania wózkami UDT,

    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    • Wynagrodzenie: podstawa + premia,

    ·        Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

    o Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym;

    o Paczki i bony na Święta;

    o Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;

    o Program stypendialny dla dzieci Pracowników;

    o Ubezpieczenie grupowe;

    o Prywatna opieka medyczna Medicover,

    o Karty sportowe;

    o Imprezy świąteczne;

    o Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

    • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,

    • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe prowadzone przez trenerów wewnętrznych.