• Oferty
  • Wszystkie ofertyŻabówInneTechnolog
    Technolog
    new
    Inne
    Europa Systems Sp. z o.o.

    Technolog

    Żabów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    ERP

    CNC

    Opis stanowiska

    Dołącz do naszego zespołu jako: Technolog

     Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc

    Stanowisko Technologa w dziale produkcji jest nowym w naszej strukturze. Ma ono na celu wsparcie w doskonaleniu różnych procesów produkcyjnych, a także ich standaryzację. Czym będziesz się zajmować?

    • Wykonywaniem i korygowaniem marszrut produkcyjnych,
    • Pomiarowaniem czasów cyklu,
    • Doskonaleniem strategii obróbki elementów na maszynach CNC,
    • Wspieraniem spawalni w pracy koncepcyjnej mającej na celu podnoszenie efektywności,
    • Przygotowywaniem list kompletacji materiału do wysyłki,
    • Rozwijaniem efektywnego wykorzystania robota spawalniczego,
    • Przeprowadzaniem analizy SMED,
    • Opracowywaniem kart technologicznych malowania, planowaniem testów nowych produktów do zabezpieczenia antykorozyjnego,
    • Wspieraniem kierowników produkcji w rozwiązywaniu problemów.

    Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

    • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
    • Znasz zagadnienia maszyn CNC (tokarki, frezarki),
    • Potrafisz obsługiwać systemy ERP,
    • Potrafisz posługiwać się urządzeniami pomiarowymi,
    • Masz doświadczenie w prowadzeniu "chronometraży",
    • Jesteś zaznajomiony/a z procesami produkcyjnymi konstrukcji stalowych oraz drobniejszych podzespołów,
    • Potrafisz dostrzegać marnotrawstwa w procesach,
    • Znasz procesy malowania proszkowego, cynkowania galwanicznego i ogniowego,
    • Znasz technologie i technologiczność procesów spawalniczych.

    Mile widziane:

    • Znasz zagadnienia Lean i TOC,
    • Potrafisz obsługiwać systemy CAM i masz doświadczenie w ich wdrażaniu

    Twoje korzyści:

    • Benefity odpowiadające różnorodnym potrzebom: dbania o zdrowie (prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpiecznie grupowe UNIQUA), rozwoju (indywidualna ścieżka szkoleniowa, szkolenia wewnętrzne, platforma eLearningowa do nauki języków obcych, zniżki na studia), lifestyle (system kafeteryjny MyBenefit), socjalne (ZFŚS),
    • Car Sharing: nasi pracownicy, dojeżdżający do pracy ze Szczecina lub Stargardu mają możliwość korzystania z firmowych samochodów poolowych w celu dojazdu do i z pracy,
    • System premiowy,
    • Możliwość nabywania doświadczenia w międzynarodowej współpracy.