• Wszystkie ofertyLimanowaInżynieriaProjektowanieInżynier Produkcji
    Inżynier Produkcji
    Inżynieria
    FAKRO

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    kreatywność

    skuteczna komunikacja

    pomysłowość

    Microsoft Office

    rysunek techniczny

    prawo jazdy kat. B

    język angielski

    Mile widziane

    3D

    Stolcard

    2D

    SolidEdge

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    Miejsce Pracy: Nowy Sącz

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie wydziałów w realizowanych projektach i zadaniach
    • koordynacja wdrożeń nowych produktów oraz zmian w produktach
    • prowadzenie wykazu wymaganej dokumentacji konstrukcyjno - technologicznej
    • opracowanie Instrukcji Technologicznych
    • aktualizacja i weryfikacja kart technologicznych
    • obsługa oprogramowania Stolcad w zakresie nadzoru nad technologią okien fasadowych
    • sporządzanie i aktualizacja norm i wycen

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • dobra znajomość rysunku technicznego
    • znajomość programów CAD
    • obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na kontakt z dostawcami
    • prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność w przypadku wyjazdów szkoleniowych, targowych w Polsce i zagranicą
    • mile widziana obsługa J.D. Edwards, Webcoon, Stolcad, SolidEdge 2D/3D
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • szkolenia i możliwość rozwoju
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • parking pracowniczy
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe