• Wszystkie ofertyNowy SączInneMonter Stolarki Otworowej — Okien Pionowych i Bram
    Monter Stolarki Otworowej — Okien Pionowych i Bram
    new
    Inne
    FAKRO

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Okna

    prawo jazdy kat. B

    komunikatywność

    elektronarzędzia

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    Miejsce pracy: cała Polska (praca mobilna)

    Zadania:

    • montaż okien pionowych i bram garażowych
    • obsługa serwisowa okien i bram
    • montaż przeszkleń

    Wymagania:

    • wiedza z zakresu zasad montażu okien pionowych i bram
    • umiejętność obsługi elektronarzędzi
    • komunikatywność pozwalająca na kontakt z Klientem
    • wysoka kultura osobista
    • dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kat. B
    • wykształcenie techniczne
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
    • umiejętność czytania budowlanej dokumentacji technicznej

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • zadaniowy czas pracy
    • narzędzia wspomagające pracę (telefon, tablet, samochód)
    • szkolenia i możliwość rozwoju
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe