• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista ds. marketingu
    Specjalista ds. marketingu
    new
    Marketing
    FAST FOOD FRANCHISING GROUP

    Warszawa
    1 426 - 1 685 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    marketing manager

    marketing

    analiza

    staż

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Jesteśmy siecią restauracji Lviv Croissants, która intensywnie rozwija się już ponad 9 lat. W tym roku zdecydowaliśmy się na otwarcie nowych placówek ale teraz w Polsce. Jesteśmy nastawieni na extra pracę, więc zrobimy wszystko, żeby nasz pracownik poszerzał swoje kwalifikacje wraz z rozwojem restauracji.

    Twój zakres obowiązków

    • Stosowanie do strategii marketingowej.
    • Tworzenie, realizacja i raportowanie codziennych dziłań marketingowych.
    • Przeprowadzenie analizy, niezbędniej w celu zrozumienia obecnej sytuacji na rynku i w otoczeniu konkurencyjnym oraz opracowanie propozycji jej usprawnienia.
    • Pomoc w wdrożeniu lokalnej strategii marketingowej dla franczyzobiorców, która skierowaną na ulepszenie wyników i efektywności działalności.
    • Współpraca z Biurem Centralnym, agencjami zewnętrznymi i innymi działami firmy.
    • Sporządzanie sprawozdań z efektów prowadzonych działań i przekazywanie ich bezpośredniemu przełożonemu.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe specjalistyczne w dziedzinie marketingu. Oferujemy również wakat dla studentów marketingu
    • Bardzo dobra, praktyczna znajomość social mediów
    • Kreatywność i myślenie analityczne

    To oferujemy

    • Świetną atmosferę, możliwość realizacji własnych inicjatyw, rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
    • Grafik 5/2.
    • Praca w nowoczesnej, stabilnej sieci restauracji, która dynamicznie się rozwija.
    1 426 - 1 685 USD