• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaInneESG Specialist
    ESG Specialist
    new
    Inżynieria
    Fiberhost SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    ESG

    język angielski

    Opis stanowiska

    Poznaj swoje zadania:

    • monitorowanie i analizowanie danych związanych z działalnością firmy
    • analiza wskaźników ESG (m.in. sprawdzanie efektów społecznych inicjatyw, wpływu działalności firmy na środowisko naturalne, np. zmniejszenie śladu węglowego i emisji gazów cieplarnianych)
    • przygotowywanie raportów zgodnie z określonymi standardami i wytycznymi. Przygotowywanie sprawozdań zgodności z zasadami ESG, raportów zrównoważonego rozwoju, raportów CSR, raportowanie niefinansowe, KOBIZE, raporty związane z ochroną środowiska
    • współpraca z innymi zespołami w organizacji w celu zbierania niezbędnych informacji do przygotowania raportów
    • śledzenie przepisów i obowiązujących standardów
    • współpraca z zewnętrznymi interesariuszami (m.in. audytorami, agencjami ratingowymi, inwestorami)
    • Wspomaganie działu EHS w bieżących działaniach

    Spełniasz poniższe? Wyślij CV!

    • zainteresowanie obszarem ochrony środowiska, inżynierii środowiska, zrównoważonym rozwojem, ekonomią

    • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji, nauki i przyswajania kształtujących się praktyk rynkowych w zakresie ESG

    • dobra znajomość języka angielskiego (B2)

    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

    • dobra znajomość programu MS Excel

    • zdolności analityczne, skrupulatność i samodzielność

    Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

    • home office lub praca w biurze - to Ty decydujesz! – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu
    • stanowisko w strukturach Fiberhost - jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 1,3 mln. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych​
    • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
    • weekend zaczynamy w piątek już o 14:00
    • dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą
    • prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich
    • ubezpieczenie na życie oraz w podróżach zagranicznych
    • coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile
    • usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!

    Benefity, na które możesz liczyć

    • Możliwość pracy w trybie home-office
    • Elastyczne godziny pracy i krótkie piątki
    • Rozwój i szkolenia
    • Pakiet usług w super cenie (w tym Internet za free)
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie oraz w podróżach zagranicznych
    • Dofinansowanie do urlopu i Świąt Bożego Narodzenia
    • Nowoczesne biuro