• Wszystkie ofertyGdańskSupportSpecjalista ds. obsługi klienta
    Specjalista ds. obsługi klienta
    Support
    Fit Kalorie

    Fit Kalorie

    1 322 - 1 815 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    doradztwo

    Umiejętności sprzedażowe

    dobra organizacja pracy

    sumienność

    nawiązywanie relacji

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteś pełen entuzjazmu i szukasz pracy w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się branży? Dołącz do nas!

    Czego możesz się spodziewać na tym stanowisku?

    • Doradztwo i wsparcie klientów w zakresie naszych produktów.
    • Profesjonalna obsługa infolinii, w tym zarządzanie połączeniami przychodzącymi i wychodzącymi.
    • Aktywna sprzedaż produktów, wspieranie klientów w dokonywaniu wyborów.
    • Realizacja celów sprzedażowych.
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami, którzy już zaufali naszym usługom.

    Czego oczekujemy?

    • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i sprzedażowych.
    • Odpowiedzialności, zaangażowania i umiejętności pracy w zespole.
    • Otwartości, charyzmy i komunikatywności.
    • Doskonałej organizacji pracy własnej.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest wymagane.
    • Status studenta również mile widziany.

    Co oferujemy w zamian?

    • Możliwość pracy w profesjonalnym zespole, gdzie panuje fantastyczna atmosfera.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus system premiowy).
    • Wysoki standard warunków pracy.
    • Zdalne piątki:)

    Czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie? Nie czekaj! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

    1 322 - 1 815 USD