• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingMarketing Manager
    Marketing Manager
    new
    Marketing
    Furgonetka Sp. z o.o. Sp. k.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Analiza Danych
    kreatywność
    Facebook Ads
    zarządzanie zespołem
    SEO
    marketing manager
    Google Analytics
    Google Ads

    Opis stanowiska

    Hej, TY! Tak, właśnie Ty – kreatywny i doświadczony Marketing Managerze, który marzy o pracy pełnej wyzwań i możliwości rozwoju. Szukamy kogoś, kto potrafi nie tylko obsługiwać narzędzia, ale i myśleć strategicznie – kogoś, kto nada kierunek naszemu marketingowi i pomoże nam zdobyć rynek e-commerce jak burza!

    Kogo Szukamy?

    Nie szukamy kogoś, kto tylko „odhaczy” codzienne zadania. Szukamy lidera z pasją, który nie boi się wychodzić poza schematy i ma wizję rozwoju marki. Jeśli masz doświadczenie w e-commerce lub SaaS, znasz się na marketingu cyfrowym, ale przede wszystkim – potrafisz kierować zespołem i masz odwagę wdrażać pomysły, to czytaj dalej!

    Twoje Wyzwania:

    • Tworzenie i realizacja strategii marketingowych: Jesteś odpowiedzialny/a za to, by nasze działania marketingowe miały sens i przynosiły efekty – to Ty wyznaczasz kurs!
    • Analiza rynku i trendów: Musisz być na bieżąco z tym, co się dzieje na rynku, i potrafić szybko adaptować nasze strategie do nowych warunków.
    • Kreowanie treści: Nie tylko zamawiasz content, ale też dbasz o to, by był spójny, kreatywny i angażujący.
    • Zarządzanie zespołem: Masz pod sobą czteroosobowy zespół, którym zarządzasz tak, by każdy czuł, że jest częścią czegoś większego.
    • Ustalanie budżetu: Monitorujesz koszty, ale nie boisz się inwestować w kierunki, które naprawdę działają.
    • Współpraca z innymi działami: Łączysz siły z zespołami sprzedaży i produktowym, aby nasze działania były spójne i skuteczne.

    Idealny Kandydat:

    • Doświadczenie w e-commerce lub SaaS: Minimum 3 lata jako Marketing Manager lub w podobnej roli (np. doświadczenie z agencji marketingowej), ale to Twój strategiczny umysł i zdolność do zarządzania kampaniami będą kluczowe.
    • Umiejętności przywódcze: Potrafisz nie tylko zarządzać zespołem, ale też go inspirować i motywować.
    • Znajomość narzędzi marketingowych: Google Ads, Facebook Ads, SEO, Google Analytics – to dla Ciebie chleb powszedni, ale to strategia jest Twoją mocną stroną.
    • Analiza danych: Potrafisz spojrzeć na liczby i wyciągnąć z nich wnioski, które poprawią nasze wyniki.
    • Komunikatywność i organizacja: Jesteś mistrzem w komunikacji – zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.
    • Kreatywność i inicjatywa: Nie czekasz na gotowe rozwiązania – sam/a je tworzysz.

    Co Oferujemy:

    • Zatrudnienie: Oparte na umowie B2B z 27 dniami płatnego zawieszenia urlopu.
    • Elastyczność: Praca zdalna, hybrydowa – Ty wybierasz.
    • Rozwój i niezależność: Masz przestrzeń na wdrażanie własnych pomysłów i rozwijanie swoich umiejętności.
    • Świetna atmosfera: Pracujemy w luźnym, nieformalnym środowisku, gdzie liczy się kreatywność i inicjatywa.
    • Benefity: Multisport, lekcje angielskiego, dofinansowanie do szkoleń i kursów, a także program poleceń pracowniczych.

    Twoje Doświadczenie:

    Najlepszy kandydat to osoba, która ma na swoim koncie sukcesy w zarządzaniu kampaniami marketingowymi od strategii po egzekucję. Idealne będzie doświadczenie w firmach, gdzie marketing digitalowy i e-commerce były kluczowe. Pracowałeś/aś nad rozwijaniem nowych rynków lub wprowadzaniem nowych produktów? Świetnie! Widzieliśmy kandydatów, którzy znali narzędzia, ale nie mieli doświadczenia w podejmowaniu strategicznych decyzji od początku – dlatego szukamy kogoś, kto potrafi wyznaczać kierunek i skutecznie prowadzić zespół do celu.

    Gotowy/a na wyzwanie? Odezwij się do nas i pokaż, co potrafisz!