• Oferty
  • Wszystkie ofertyPiasecznoInneLakiernik Samochodowy
    Lakiernik Samochodowy
    Inne
    Grupa Krotoski

    Piaseczno
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Lakiernik

    Opis stanowiska

    Jako Grupa Krotoski, naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług związanych z motoryzacją, spełniających potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych kompetencji. Dążymy do stałego wzrostu poprzez rozwój naszej sieci dealerskiej i serwisowej, inwestowanie w zrównoważone technologie oraz dbanie o rozwój naszych pracowników.

    Twój zakres obowiązków

    • szlifowanie, szpachlowanie i przygotowywanie powierzchni do lakierowania
    • lakierowanie pojazdów oraz części samochodowych
    • dobór odpowiedniej technologii oraz materiałów
    • dbałość o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia
    • przestrzeganie obowiązujących standardów wewnętrznych i zewnętrznych

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
    • umiejętność doboru lakierów i lakierowania lakierem wodno-rozcieńczalnym
    • zdolność do pracy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i norm
    • precyzja, dokładność, sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
    • dyspozycyjność (praca zmianowa)
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane

    • znajomość technologii napraw powłok lakierniczych

    To oferujemy

    • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
    • okres wdrożenia w asyście specjalistów
    • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
    • realną szansę awansu
    • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
    • bezpłatny parking
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
    • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
    • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
    • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • zniżki na firmowe produkty i usługi
    • opieka stomatologiczna
    • kawa / herbata
    • napoje
    • parking dla pracowników
    • program rekomendacji pracowników
    • inicjatywy dobroczynne

    Najważniejsze to robić to, co się lubi! Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci.