• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSupportJunior Account Executive
    Junior Account Executive
    new
    Support
    Gutenberg Agency Warsaw

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    marketing

    multitasking

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Gutenberg Warszawa jest należącą do Grupy DDB agencją reklamową specjalizującą się w komunikacji retail i etail marketingowej. Współpracuje z takimi markami jak mi.in.: Pepco, Auchan, Biedronka, Castorama, MediaMarkt, Super-Pharm, McDonald’s, Spotify, Porsche, Inpost.

    JUNIOR ACCOUNT EXECUTIVE (nr ref. 20/24)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • codzienne wsparcie w utrzymywaniu relacji z Klientem
    • samodzielne prowadzenie projektów z zakresu BTL i digital
    • ścisła współpraca z pozostałymi działami agencji: kreacją, DTP, studiem foto, produkcją

    Wymagania:

    • umiejętność nawiązywania i budowania dobrych relacji
    • zdolności organizacyjne
    • komunikatywność i systematyczność
    • gotowość do nauki
    • mile widziane doświadczenie w pracy w agencji reklamowej w dziale obsługi klienta minimum 1 rok (praktykant, junior account executive)
    • bardzo dobra obsługa Excel/Power Point/Word
    • pozytywne nastawienie do życia :)

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie oraz zaplecze socjalne
    • pracę nad zróżnicowanymi projektami z obszaru retail marketingu
    • dostęp do najnowszych technologii, narzędzi elearningowych i wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej struktury
    • miłą atmosferę w pracy
    • hybrydowy system pracy
    • biuro w kameralnym kompleksie biurowym na Żoliborzu