• Wszystkie ofertyZabrzeSprzedażInneStrategic Commodity Buyer (metal parts)
    Strategic Commodity Buyer (metal parts)
    new
    Sprzedaż
    Human & Hunter Professional

    Zabrze
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski

    Should Cost

    Cost Breakdown

    skuteczna komunikacja

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Strategic Commodity Buyer (metal parts)

    • Analiza dokumentacji technicznej oraz współpraca z działami wewnętrznymi w celu ustalenia poznania wymagań technicznych, technologicznych oraz jakościowych dotyczących komponentów w przypisanych kategoriach zakupowych
    • Analiza lokalnego rynku dostawców, prowadzenie procesu zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert w celu identyfikacji najlepszych kontrahentów (jakość, łańcuch dostaw, stabilność finansowa, technologia, koszt całkowity współpracy TCO)
    • Współpraca z Działem Jakości w przeprowadzaniu audytów dostawców oraz zapewnienia aby PPAP dostarczony został na czas, w zakresie niewymagającym akcji korekcyjnych (PPAP First Time Right on-Time)
    • Wspieranie Działu Jakości w procesie zatwierdzenia koncepcji budowy narzędzi przedstawionych przez dostawców
    • Dbanie o właściwy poziom wymiany informacji technicznych pomiędzy dostawcami i Działem Jakości w celu otrzymania właściwie skonstruowanych narzędzi w wymaganym terminie
    • Współpraca z Działem Prawnym w tworzeniu kontraktów dla wyselekcjonowanych dostawców, negocjowanie preferowanych warunków umów handlowych. Odpowiedzialność za terminowe zawarcie prawnie wiążących umów handlowych z dostawcami
    • Cykliczne monitorowanie poziomu jakości współpracy z dostawcami w przypisanych kategoriach zakupowych zgodnie z wymaganiami biznesowymi oraz kryteriami zawartymi w umowach handlowych. Identyfikacja przyczyn problemów oraz wdrażanie planów naprawczych
    • Budowanie strategii zakupowej, monitorowanie rynku surowców i usług w celu ustalenia konkurencyjnych poziomów cenowych komponentów i/ lub wdrażaniu corocznych redukcji kosztów
    • Zarządzanie danymi zakupowymi w systemie SAP (PIR, SL, SA)

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
    • Doświadczenie zawodowego w zakupach, zakupach strategicznych, łańcuchu dostaw w międzynarodowym środowisku produkcyjnym
    • Doświadczenie w pracy z kategorią zakupową metali
    • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną i/ lub technologią w danych kategoriach zakupowych
    • Doświadczenie w pracy z modelami kosztowymi (Should Cost, Cost Breakdown)
    • Doświadczenie w budowaniu strategii zakupowej firmy
    • Umiejętności analityczne pozwalające na skuteczne rozwiązywanie problemów
    • Wymagane doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
    • Otwartość na podróże służbowe do 20% całkowitego czasu pracy
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pierwszą umowę na okres 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie roczne
    • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku
    • Ciągłą możliwość rozwoju/pakiet szkoleń pracowniczych
    • Pracę w nowoczesnym i przestrzennym biurze z prywatnym parkingiem (w trybie hybrydowym)
    • Prywatną opiekę na życie, program emerytalny oraz grupowe ubezpieczenie zdrowotne
    • Pozostały pakiet benefitów: wyprawka dla dziecka, program rekomendacji pracowniczej, welcome pack, wyprawka dla dziecka zniżki na firmowe produkty, dofinansowanie do posiłków w kantynie, program VIP Whirlpool – dodatkowe zniżki na produkty AGD oraz system kafeteryjny (zawierający między innymi kartę sportową, zniżki na zakupy, bilety do kina, zniżki na imprezy turystyczne i wiele więcej. Każdy ma wpływ na to, z jakich świadczeń chce skorzystać)

    Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego. Czekamy na Ciebie!