• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager
    Key Account Manager
    Sprzedaż
    Intelek CZ sp z o.o. Oddział w Polsce

    1 556 - 1 815 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 296 - 1 556 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    CRM

    prawo jazdy kat. B

    skuteczna komunikacja

    Microsoft Office

    dobra organizacja pracy

    język angielski

    Motywacja

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Intelek producent marki Solarix - lider czeskiego rynku w dziedzinie okablowania - poszukuje doświadczonych pracowników , którzy chcą być na miejscu, gdy Solarix stanie się najbardziej popularny na rynku w Polsce, na którym jesteśmy od 10 lat.

    Jesteśmy obecni na rynku w Czechach od 32 lat i wciąż się rozwijamy. Rozwijamy się i umacniamy nasze udziały w rynku. W ramach naszej planowanej ekspansji poszukujemy nowego współpracownika, który dołączy do zespołu sprzedaży Solarix. Lubimy sprzedaż i rozwój produktów, ponieważ działamy efektywnie. Wspieramy wszystkich w poszukiwaniu innowacji i usprawnianiu codziennych operacji.

    Cenimy pracę każdego w naszym 70-osobowym zespole i dogadujemy się ze sobą. Wiemy, że wszyscy jesteśmy napędzani przez naszych handlowców.

    W Polsce mamy biuro w Warszawie, gdzie znajdziesz zaplecze i oczywiście wsparcie sprzedaży, ale Key Account Managerów szukamy z województwa śląskiego i małopolskiego.

    Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

    -Niepodważalna jakość produktów i popularność

    -Solidna strategia, aby stać się numerem jeden

    -Znaczna autonomia w organizacji pracy

    -Wsparcie sprzedaży w biurze - prowadzimy interesy z naszymi klientami

    -Wąskie ukierunkowanie na produkt i pogłębianie wiedzy specjalistycznej

    -Wynagrodzenie finansowe w wysokości od 6800zł brutto w zależności od wyników biznesowych

    Nie sprzedajemy okablowania, sprzedajemy Solarix. Sprzedawaj go z nami.

    Kogo szukamy

    Pracujesz w branży dystrybucji produktów elektrycznych, niskoprądowych lub elektroniki użytkowej

    Masz doświadczenie w środowisku B2B

    Nie jest Ci obca dokumentacja kontraktowa lub struktura premiowa relacji biznesowych

    Masz dobre relacje i reputację wśród swoich klientów

    Masz motywację do osiągnięcia sukcesu

    Szukasz sposobów na rozwój biznesu

    Chcesz zrozumieć produkt, z którym pracujesz

    Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim

    Proces rekrutacji jest 3 etapowy

    1 556 - 1 815 USD

    Umowa o pracę

    1 296 - 1 556 USD

    B2B